Huawei P40 resmi görselleri sızdırıldı!

Huawei’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı P40 modelinin resmi görselleri sızdırıldı. İşte Huawei P40 modellerinin bahse konu görseli.

Huawei P40 resmi görselleri sızdırıldı!

Şu aralar dünyanın tek gündemi koronavirüs diyebiliriz. Fakat herşeye rağmen hayat devam ediyor. Aynı virüsün patlak verdiği Çin’de olduğu gibi. Çin hükümeti, şu aralar virüsün etkisinin azaldığını, fabrikaların açıldığını ve hayatın yavaş yavaş normale döndüğünü açıklamıştı. Fakat buna rağmen önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan etkinlikler dijital olarak yapılmaya devam edecek. Aynı Huawei’nin etkinliğinde olduğu gibi.

Huawei P40 resmi görselleri sızdırıldı!

Çin’in önde gelen teknoloji devi 26 Mart’ta yeni P serisi modellerini tanıtacak. Huawei’nin bu etkinlikte P40, P40 Pro ve P40 Premium modellerini tanıtması bekleniyor. Şimdiye kadar bu modellerle ilgili pek çok rapor ve görsel sızdırılmıştı.

Fakat ilk defa Huawei P40 modellerinin resmi görseli sızdırıldı. Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan @evleaks Huawei P40 modellerinin resmi görselini takipçileriyle paylaştı. Dilerseniz bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei P40 resmi görselleri sızdırıldı! - Resim : 1

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Son sızdırılan raporlarda, Huawei’nin tüm P40 modellerinde 5G desteğine yer vereceğine ilişkin bazı bilgiler yer alıyordu. Bu bilgi hala kesinlik kazanmış değil. Fakat Huawei’nin 5G tarafındaki gücünü göz önüne alırsak, bu iddiaların çok da asılsız olmadığını söyleyebiliriz.

Çinli üretici P40 modellerini muhtemelen ülkemizde de satışa sunacaktır. Üstelik Mate 30 Pro gibi gecikmeli olarak da değil.