Huawei P50 kanlı canlı görüntülendi!

Huawei P50 yeni bir videoda kanlı canlı görüntülendi. Akıllı telefon sektöründe adından söz ettirecek olan cihaz Samsung'un rakibi olacağa benziyor.

Huawei P50 kanlı canlı görüntülendi!

Huawei, katlanabilir mobil cihazlara yabancı değil ve son birkaç yılda üç tane piyasaya sürdü: Şubat ayında piyasaya sürülen en son model olan Mate X, Mate Xs ve Mate X2. Tüm bunlar, dikey olarak katlanan ve açıldığında küçük bir tablet boyutunda olan cihazlar olmaları bakımından Samsung Galaxy Fold'a benziyor. Ancak son zamanlarda Huawei, Samsung Galaxy Flip'e daha çok benzeyen katlanabilir bir telefondan söz etmeye başlamıştı. Harper's Bazaar China tarafından yayınlanan bir moda çekimi, cihazın neye benzediğini ortaya çıkardı. İşte Huawei P50.

Huawei P50 kanlı canlı görüntülendi!

Huawei P50 Pocket olarak adlandırılan model, Çinli aktris ve şarkıcı Guan Xiaotong ile bir fotoğraf çekiminde dikkat çekici bir şekilde yer aldı. Weibo'da yayınlanan fotoğraflara göre oldukça büyük görünüyor; saati, bildirimleri ve telefon kapatıldığında kamerayla ne çektiğinizi gösterebilen dairesel bir harici ekrana sahip. P50 Pocket'in harici ekranı kameranın hemen yanında yer alıyor ve Engadget Chinese'e göre parmak izi okuyucusu cihazın kenarları boyunca yer alıyor. Harper's Bazaar fotoğraf çekimindeki versiyon, bir çeşit yapraklı desenle altın renginde, ancak Huawei'nin teaser'ı, elmas ekose desenli gümüş bir varyantta da geleceğini gösteriyor.

Siz cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.