Mobil

Huawei Watch GT 2 42 mm modeli satışa sunuldu

Huawei Watch GT 2 42 mm, Elegant ve Classic olmak üzere birbirinden farklı iki modeliyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Huawei Watch GT 2 42 mm modeli satışa sunuldu

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve Türkiye pazarında satışa sunulan Huawei Watch GT 2 46 mm modelinden sonra aynı akıllı saatin 42 mm çerçeveye sahip ve özellikle kadın kullanıcılar için tasarlanan modeli de piyasaya sürüldü.

Huawei Watch GT 2 42 mm modeli satışa sunuldu

Spor modunda Huawei Watch GT 2 42mm, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor.

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan Huawei Watch GT 2 42mm, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor.

Huawei Watch GT 2 42 mm modeli satışa sunuldu - Resim : 1

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor.

Klasik modda, Huawei Watch GT 2 42mm serisi, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken bir hafta boyunca sürekli çalışabiliyor.

Huawei Watch GT 2 42 mm Türkiye satış fiyatı

Huawei Watch GT 2 42mm Classic modeli 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ve Elegant modeli ise 1,599TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yorumlar
Ramazan
Ben aldım pişmanım uygulama yüklenmiyor beş para etmez en iyi yanı bataryası, bunu alıcagınıza samsung active veya Apple watch alın pişmanım apple watch almadıgıma
Cevapla
deo
Bende var ama bu fiyata değmez bence. Tek iyi yanı saat ekranı full açık olmasına rağmen 10 gün gitmesi
Cevapla
nihat
bu fiyatlara asla.........
Cevapla
💠 GakkoCan 💠
Huvayi ürünlerini çok bahalı sati
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.