Mobil

Huawei'den 10 bin Euro ödüllü fotoğraf yarışması

Çinli marka tarafından düzenlenen Huawei Infocus Awards fotoğraf yarışması ile 10 bin Euro ve çeşitli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

Huawei'den 10 bin Euro ödüllü fotoğraf yarışması

Kamera konusunda iddialı telefonları bulunan Huawei, yeni bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Huawei  marka telefonlarla çekilen fotoğrafların değerlendirileceği fotoğraf yarışmasında birinciye 10 bin Euro, Huawei MateBook 13 ve Huawei Watch GT hediye edilecek.

Huawei'den 10 bin Euro ödüllü fotoğraf yarışması

Yarışmanın jürisinde ise Huawei İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa Tüketici Grubu Başkanı Yanmin Wang, Fotoğrafçı Nikolaj Thaning Rentzmann, Fotoğrafçı Emma Svensson, Fotoğrafçı Marcin Tyszka, Fotoğrafçı Yener Torun ve Fotoğrafçı VuThéara Kham yer alıyor.

24 ülkede düzenlenen fotoğraf yarışması hem profesyonel hem de amator tüm katılımcılara açık bir yarışma. 16 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği yarışma farklı kategorilerde düzenleniyor.

Yarışma aşağıdaki kategorileri içerir; #Duygular: Ufak bir gülümseme, hüzün ve şaşkınlık. Anlık duyguları yakala ve bizimle paylaş. Hayata Merhaba De!: Sıradan günlük deneyimleri etkileyici bir fotoğraf karesine dönüştür. Yüzler: Hayatın içinden yüzleri portre modunun gücüyle anlat. Uzaklar: Keşfedilmeyeni, daha önce gidilmemiş olan yerleri geniş açı, tele lens ya da makro çekimle fotoğrafla. Şimdinin Hikayesi: 30 saniyede bize bir hikaye anlatabilir misin? Film şeridi: 9 karelik bir çerçevede bize anlamlı ve ilgi çekici bir hikaye anlatabilir misin?

Sadece fotoğraf değil aynı zamanda video kayıt ederek de katılınabilecek olan yarışmada her kategori için farklı ödüller bulunuyor. Bu ödüllere bakacak olursak:

  • Büyük Ödül: Huawei Matebook 13, Watch GT ve 10.000 Euro; Trip Advisor için 250 dolar değerinde bir kupon kodu (kod, Yarışmanın kazananlarını açıkladıktan sonra bir yıl boyunca herhangi bir TripAdvisor ülke satış noktasında kullanım için geçerli olacaktır) ve TripAdvisor ana sayfanın resmi olarak bir hafta boyunca fotoğrafın yayınlancağı alanlar: Polonya, Danimarka, Avusturya, Norveç, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Sırbistan, Slovakya ve Türkiye (yayımlama haftası TripAdvisor'ın takdirine göre seçilecektir);
  • Her kategoride 1.’lik ödülü kazananlara - Huawei Matebook 13, Watch GT, Huawei P30 Pro ve 2.000 EUR - Trip Advisor için 250 USD değerinde kupon kodu (Bu kod, Yarışmanın kazananlarını ilan tarihinden itibaren bir yıl boyunca herhangi bir TripAdvisor ülke satış noktasında kullanım için geçerli olacaktır)
  • Her kategoride 2.lik Ödülü Kazananlar için - Huawei P30 Pro;
  • Her Kategoride 3.’lük Ödülü Kazananlar için – Huawei P30
  • İzleyici Ödülü Sahibi için - Huawei P30 Pro ve Watch GT 0


Huawei Infocus Awards yarışmasının katılım şartları ve detaylar internet sayfasında görülebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.