Mobil

Huawei'den yeni bileklik geliyor!

Huawei Band 6 Pro akıllı bilekliğin tanıtım tarihi sızdı. İşte yeni bilekliğin özellikleri ve tanıtım tarihi.

Huawei'den yeni bileklik geliyor!

Çin merkezli teknoloji devi Huawei birçok alanda üretimler yapıyor. Bunlardan biri de akıllı saat ve bileklikler. Markanın birçok farklı modelinin bulunduğu akıllı bileklik ailesine yeni bir üye katılıyor. Huawei Band 6 Pro isimli bu yeni akıllı bilekliğin saat benzeri bir model olacağı düşünülüyor.

Çin'in en büyük sosyal ağı Weibo'da yapılan bir sızıntıya göre Huawei bu yeni akıllı bilekliğini Temmuz ayı içinde tanıtacak. Üstelik iddialara göre Huawei sadece bu bilekliği değil yeni çocuk saati Children’s Watch 4 Pro modeli de yine bu etkinlikte tanıtılacak. Henüz iddialara bir doğrulama gelmediğini de belirtelim.

Telefon tarafındaki çalışmalarını hem ABD ambargosu hem de pandemi ile ortaya çıkan çip krizi nedeniyle biraz yavaşlatan markanın giyilebilir cihazlarla bilgisayar üretimine ağırlık verdiği biliniyor. İddialar ne kadar doğru çıkar bilmiyoruz ama bu tarz sızıntıların genelde doğru olduğunu ve markaların ürünlerini duyurduğunu belirtelim.

Teknolojioku olarak daha önce Huawei Band 6 bilekliğini incelemiz ve görüşlerimizi bir videoda sizlerle paylaşmıştık. O videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.