Mobil

Huawei'nin WP-Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu göründü!

Sizce bu cihaz Huawei'nin İptal edildiği söylenen WP / Android Dual Boot'lu akıllı telefonu olabilir mi?


Hem Windows Phone, hem de Android işletim sistemiyle çalışan Huawei'nin akıllı telefonu ile ilgili söylentiler bir kaç ay önce gündeme gelmişti. Hatta Huawei'nin pazarlama şefi Shao Yang, 2014 ilkbaharında ABD'de çift işletim sistemine sahip akıllı telefon başlatmak için niyetlerinin olduğunu dile getirmişti .

1400765097_img20140522143204.jpg

Ancak bu iddialar Mart ayında Huawei sözcüsü tarafından yakın gelecekte böyle bir cihazı serbest bırakmak için hiçbir planları olmadığını şeklinde yalanlanmıştı.İlginçtir ki Huawei'nin Android / Windows Phone işletim sistemli cihazı bugün sızan bir görüntüyle ortaya çıktı. Yukarıda gördüğünüz resim geçtiğimiz saatlerde "Weibo" lakaplı Çinli sosyal ağ üzerinden paylaşıldı. Görüntüdeki cihazda Windows Phone kapasitif düğmelerin olduğunu ve bunun yanında Huawei'nin Android'li cihazlarında gördüğümüz kullanıcı arayüzünü görmekteyiz. Dürüst olmak gerekirse Android ve Windows Phone işletim sistemi arasında gezinmek biraz kafa karıştırıcı hale gelebilir. Ancak mevcut iki işletim sistemine sahip cihazla farklı deneyimler yaşamak isteyen kullanıcılarında çoğunlukta olduğunu eklememiz gerekir.

Son olarak görüntünün sahte olup olmadığını şu anlık bilemiyoruz. Fakat Huawei'nin önceki ifadelerinden de yola çıkarak cihazın bu şekilde görünmesi gerçekten ilginç görünüyor. Sizce bu cihaz Huawei'nin İptal edildiği söylenen WP / Android Dual Boot'lu akıllı telefonu olabilir mi?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.