Mobil

İddia: Apple iPhone 6 için 2 farklı tanıtım yapacak!

Apple'ın iPhone 6 lansmanı için farklı çözüm alternatifleri bulmaya çalışıyor!

İddia: Apple iPhone 6 için 2 farklı tanıtım yapacak!

Apple'ın yeni nesil telefonu iPhone 6'nın üretim sürecini Foxconn başta olmak üzere başlattığını uzak doğulu kaynaklar bizlere bildirmekte. Apple iPhone 6'nın sızdırılmaması için Foxcon fabrikasındaki üretim tesisinde çalışanların girişte manyetik kapılardan geçmesini sağlayarak içeri en ufak bir teknolojik ürünün alımını engelliyor ve iPhone 6'nın gerçek fotoğraflarının fabrikada çalışan bir işçi tarafından sızdırılmasının önüne geçmeye çalışıyor. Tüm bu güvenlik önelemleri şimdilik oldukça makul görünürken portada bir gerçek varki o da stoklar her geçen gün artıyor. Stoklar arttıkça ve bu stoklar sevk edildikçe ürün gizliliğinin Apple için büyük bir sorun olacağını öngörmekteyiz.

Apple'a yakın kaynakların haberine göre firma iPhone 6'nın hem üretim sürecini rahatlatmak hemde ürün gizliliği için ekstra bir enerji ve para harcamamak için iPhone 6 için 2 farklı lansman hazırlığında.

2 Haziranda başlayacak ve 6 Haziranda bitecek olan 2014 Apple Geliştiriciler Konferansında (WWDC 2014) Apple'ın iPhone 6'yı tüm dünyaya kağıt üzerinde, cam fanus arkasında ve hazırlana bir video ile tanıtacağı; asıl lansmanın ise planlandığı gibi Eylül ayında yapılacağı konuşuluyor.

Apple'ın ilk nesil iPhone'u Ocak ayında tanıtıp Haziran ayında satışa sunuduğunu hatırlatarak Snapdragon 805 ve Snapdragon 810 öncesi Apple'ın rakiplerine biz daha iyisini yaptık demesi için bu konferansın büyük bir fırsat olacağını düşünmekteyiz. 2014 yılı bitmeden yeni bir Glaxy S5, HTC One, Xperia Z3 ve hatta LG G3 Premium görme imkanımız varken Apple'ın daha fazla sessiz kalmayacağına da ayrıca inanmaktayız.

Tabii bu yazdıklarımız birer öngörüden ibaret Apple tüm dünyanın heyecanla beklediği iPhone 6 için belkide farklı sürprizler peşinde; kim bilir...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.