Mobil

İddia: Galaxy Note 4 temmuz ayında tanıtılabilir

Galaxy S5'i beklenenden önce duyuran Samsung, Galaxy Note 4'te de benzer bir planlamaya gidebilir.

İddia: Galaxy Note 4 temmuz ayında tanıtılabilir

Samsung cephesinde Galaxy S5'in tanıtılmasının ardından gözler bu defa Galaxy Note 4'e çevrilmiş durumda. Güney Koreli üreticiyi büyük ekranlı telefonlar kategorisinde temsil eden bu alanda tartışmasız bir numara olan Galaxy Note serisinin 4. üyesi, daha önceki modellerde olduğu gibi bir kez daha üst seviye donanım özellikler ve S-Pen destekli yazılımsal uygulamaları bünyesinde barındıracak.

Samsung şu ana dek Galaxy Note serisi cihazları ağustos sonunda Berlin'de düzenlenen IFA etkinliklerinde tüketicilerle buluşturdu. Galaxy Note 4'ün de aynı dönemde tanıtılması bekleniyor, ancak Androidsas sitesinin ortaya attığı iddiaya göre Galaxy Note 4 beklenenden daha önce tanıtalabilir. Sitesinin Samsung cephesinden ismini vermediği kaynaktan edindiği bilgilere göre Galaxy Note 4 temmuz ayında resmiyet kazanacak.

1398409365_galaxy-note-4-concept-design-1.jpg

Galaxy S5 tanıtım tarihini, Galaxy S3 ve Galaxy S4 ile karşılaştırdığımızda daha erkene alan Samsung,  yeni amiral gemisini şubat döneminde karşımıza çıkardı. Galaxy Note 4'te benzer bir süreç yaşanıp, tarih öne alınır mı bilinmez, fakat Güney Koreli üretici ürün tanıtım döngüsünde bir tarih değişikliğine gitmesi de ihtimaller arasında değerlendirilebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.