Mobil

İddia: iPad Air 2'nin ekranı göründü!

Apple'ın 2014 son çeyrekte tanıtacağı yeni nesil iPad Air 2'nin ekranı görüntülendi.

İddia: iPad Air 2'nin ekranı göründü!

Apple ürünlerinde kullandığı tüm parçaları dışarıda yaptırtarak üretim tesis olan Foxconn'a gönderyor ve tüm montaj işlemleri burada yapılıyor. Bundan dolayı da özellikle taşeron tedarikçiler tarafından üretilen parçaların ve aksesuarların ürün lansmanı yapılmadan görüntülenmeside gerçekleşebiliyor.

iPhone 6 ile ilgili bir çok resim; belge; döküman hatta aksesuarlarının bile haberlerini yaptık; fakat yeni gelen resimler iPad Air 2'ye ait. iPad Air 2'nin 2014 son çeyrekte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılırken yeni tabletin detaylarıda ortaya çıkmaya başlıyor.

Bu resimler doğruysa Apple yeni nesil iPad Air'da daha ince çerçeveye ve TouchID sensörüne yer verecek. Apple geçtiğimiz ay içinde ön camın altına gizlenmiş kızılötesi sensörler ile basınç duyarlılığı yapabilmeyle ilgili yeni bir patent almıştı ve resmi ortaya çıkan bu ekranlarında ön cam ile bütünleşik yapısı bu patentin Apple tarafından yeni tabletlerinde kullanılabilceğini de doğrular nitelikte. İşte onemorething sitesinin yapmış olduğu haberdeki iPad Air 2 resimleri.

1397919912_facade-ipad-air-2-front.jpg1397919925_facade-ipad-air-2-back.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.