Mobil

İddia: LG G4'ün basın görüntüsü sızdı

LG G4 cephesinden ilk bilgiler gelmeye başladı.

İddia: LG G4'ün basın görüntüsü sızdı

Twitter aracılığıyla yayınlanan bir görüntünün LG G4’e ait basın fotoğraflarından biri olduğu iddia edildi. LG G3’e oldukça benzeyen yeni sızıntıda fiziksel butonların arka bölüme konumlandırılması geleneği sürdürülüyor. Çift LED flaş ve otomatik lazer odaklama sensörü kameraya eşlik ederken, hoparlörün yeri de değişmeyen detaylar arasında.

Gözle görülür tek farkın kamera çıkıntısı olduğu söylenebilir. Son dönemde birçok akıllı telefonda rastladığımız çıkıntılı kamera tasarımı G4’te karşımıza çıkacağa benziyor. 

Basın fotoğrafını sızdıran kaynağa göre LG G4’ün boyutları 148.9 x 76.5 x 9.9mm şeklinde olacak. Söz konusu rakamlar LG G4’ün G3’e (146.3 x 74.6 x 8.9 mm) oranla daha kalın ve uzun olacağını gösteriyor.

5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekranla donatılması beklenen LG G4’ün işlemcisi biriminde 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemcisini göreceğiz. Bu defa metal malzemenin kullanılması beklenen G4 nisan ya da mayıs ayında resmiyet kazanacak. 

1425967128_lg-g4-early-press-render-leak-01.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.