Mobil

İddia: Moto X, 11 Temmuz'da tanıtılabilir

Sahip olduğu donanım merakla beklenen Moto X'in önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor.


Moto X ismi şu an için Amerika’nın önde gelen gazetelerinde büyük puntolarla yer almış durumda. Son gelen değerlendirmeler ise telefonun 11 Temmuz’da tanıtılacağı yönünde. Moto X, mayıs sonunda düzenlenen D11 konferansında Motorola CEO’su Dennis Woodside tarafından resmen doğrulanmış ve telefon hakkında bazı detaylar aktarılmıştı. Ancak CEO, telefonun teknik özelliklerine dair herhangi bir detay aktarmamıştı.

1373014675_motorola-moto-x-ad-section-1.jpg

PhoneArena editörlerinden Leo Laporte, 10 ve 11 Temmuz’da düzenlenen bir Motorola etkinliği için, Moto X projesinin başında bulunan Guy Kawasaki’den bir davet aldığını belirtti. Söz konusu etkinlikte Moto X’in tanıtılması beklenirken, Kawasaki zaten davet içerisinde “çok önemli bir şey” ifadesini kullanarak tanıtıma dair ipucu da vermiş oldu.

4 Temmuz’da gazetelerde yayınlanan reklamda Moto X için “Kullanıcılar tarafından tasarlanan ilk akıllı telefon” ifadesi kullanılmıştı. Daha sonra Moto X’in ortaya çıkan birçok renkteki kapak seçenekleri, telefonda yer alacak rengin kullanıcıya bırakılacağı anlamı taşımıştı. 11 Temmuz’a kadar gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

Yorumlar
ss
evet çok büyük beklenti yaptılar sonra fos olmasın
Cevapla
Misafir
Merhaba, Modifiye güncel anlam taşımıyor, Bu sorun bazı durumlarda kullanıcıların başına gelebiliyor. Özellikle güncelleme sonrası. Sanırım tabletiniz Samsung. Yapmanız gereken şu; Eğer Recovery menüsünü biliyorsanız tableti bu moda alın. Tableti kapatın (titremesini bekleyin), ses artırma+güç tuşuna aynı anda bir süre basın. Burada karşınıza recovery menüsü çıkacaktır. ses tuşları ile reboot system now sekmesine gelin ve güç tuşuna basın. Tabletiniz yeniden başlayacaktır. Sonra güncelleme kontrolü yapın, eğer aynı hatayı almaya devam ederseniz tableti tekrar Recovery menüsüne alın. Burada iki tane wipe işlemi var. Bu ikisini de uygulayın. ses ve güç tuşlarını kullanacaksınız. Wipe işlemlerini yapmadan önce yedeklerinizi alın, tabletteki bilgiler siliniyor.
Cevapla
ammada uzattılar
altı üstü orta seviyede bir telefon.iki senedir tanıtılacak.acayip ballandırıyorlar.
Cevapla
misafir
Burak bey size bir sorum olacaktı.tabletimi resmi olarak güncelleyip sürümünü yükselttim. güncellemeleri denetleyi kontrol ettiğim zaman cihazınız modifiye edildi. yazılım güncellemeleri mevcut değil yazmakta modifiye güncel anlamınamı geliyor.teşekkür ederim.iyi çalışmalar.
Cevapla
sictilar
sanki telefonla uzaya çıkacağiz,çıkacaksa çıksın ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.