Mobil

İDDİA: Samsung Galaxy Note 2, S3, S3 Mini ve bir çok telefona Android KitKat gelecek!

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir liste kafaları karıştırdı.

İDDİA: Samsung Galaxy Note 2, S3, S3 Mini ve bir çok telefona Android KitKat gelecek!

Geçtiğimiz saatlerde  Phandroid sitesi tarafından yayınlanan bir liste kafaları karıştırdı. Samsung'un listede yer alan eski amiral gemileri de dahil olmak üzere birçok akıllı tefefona Android 4.4 kitkat güncellemesini sunacağı iddia ediliyor.

Konuya yakın bir kaynak tarafından verilen bilgilere göre hazırlanan listede yeni cihazların aksine birçok eski cihaz bulunuyor. Android 4.4 KitKat güncellemesi alacağı iddia edilen cihazların listesine aşağıdan bakabilirsiniz.

 1391739802_img20140207031549.jpg

Listede bulunan cihazların ABD varyantları olduğu anlaşılıyor ancak konuya müdahil olan Sammobile sitesi de uluslararası modeller içinde güncellemenin verileceğini dile getirmiş. Unutmadan hatırlatalım bu iddiaların hiçbir dayanağı bulunmuyor. Bu sebeple fazla ümitlenmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ancak eski modellerin KitKat yerine Android 4.3 güncellemesini alacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.