Mobil

İkinci el sertifikalı cep telefonu satışı başlıyor!

İkinci el cep telefonlarının resmi ve lisanlı olarak satışı başladı. İşte ilk örneklerden biri.

İkinci el sertifikalı cep telefonu satışı başlıyor!

Cep telefonu fiyatlarının el yaktığı bugünlerde yeni bir hizmet daha hayata geçirildi. Sertifikalı ve lisanslı satış yapan yerlerin sayısı da artmaya başladı. Bunlardan biri de Turkcell oldu. Marka yaptığı açıklama ile ikinci el cep telefonlarının satışına başladığını duyurdu.

Şirket, yenilenmiş ve güvenli ikinci el cep telefonlarını hem mağazalarında hem online satış kanallarında satışa sunuyor.

Turkcell, lisanslı yenileme merkezi tarafından yenilenen ikinci el cihazları, mağaza ve online kanallar üzerinden müşterileriyle buluşturuyor. Turkcell’in devam eden ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ kampanyası ile de cihaz değiştirmek isteyen müşteriler farklı tekliflerden faydalanabiliyor.

Turkcell yenilenmiş mobil cihaz almak veya ikinci el cihazını satmak isteyenlere güvenli alışveriş imkanı sunuyor. TSE standartlarına uygun süreçlere sahip ve Ticaret Bakanlığı onayıyla lisanslanmış yenileme merkezi aracılığıyla yenilenen ikinci el cihazlar, artık Turkcell mağazaları ve online kanallar üzerinden satılabiliyor. Bu sayede dileyen tüm müşteriler, yenilenmiş cihazları peşin veya faturalarına ek olarak Turkcell’den satın alma imkanına kavuşuyor.

Bununla birlikte müşterilerin eski cihazlarını getirerek, satın alacakları yeni cihazlarda indirim olarak kullandıkları ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ kampanyası da Turkcell mağazalarında devam ediyor. ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ kampanyası sayesinde cihaz değiştirmek isteyenler, avantajlı tekliflerden faydalanabiliyor.

Yorumlar
Mehmet uludag
Poco X3 pro
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.