Mobil

İlk hafta tüm stokları tükendi

Finlandiyalı cep telefonu devi Nokia'nın amiral gemisi Lumia 920, geçtiğimiz hafta satışa sunulduğu tüm ülkelerde tükendi

İlk hafta tüm stokları tükendi

Nokia Lumia 920, dördüncü çeyreğe çok hızlı girdi. Windows 8 işletim sistemi kullanan akıllı telefon, geçtiğimiz hafta Pazartesi günü piyasaya sürüldüğü tüm ülkelerde tüketicilerin  çok büyük ilgisiyle karşılaştı. ABD, Almanya, Avustralya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) cep telefonu operatörleri, stoklarının ilk haftada tükendiğini belirtti.

Almanya’nın teknoloji sitesi WMPowersuser, Lumia 920 almak isteyenlerin bir haftanın sonunda hangi mağazaya giderse gitsin eli boş döndüğünü belirtirken, online perakende devi Amazon’un Almanya’daki sitesi stokların tükendiğini belirtti. Almanya’nın bir diğer online perakende sitesi GetGoods da ellerinde hiç Lumia 920 kalmadığını, talebin çok yüksek olduğunu ifade etti.

1353320101_44.jpg

BİR TEK ALMANYA DEĞİL

Avustralya’nın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden Telstra, bir haftadan kısa bir süre içinde Lumia 920 için yapılan tüm ön siparişlerin tükendiğini açıkladı.

SmartCompany sitesi, Telstra’nın deniz aşırı talebin çok fazla olmasından dolayı, Avustralya’daki talebi karşılayacak ek nakliyatı yapmakta zorlandığını belirtmişti.

Yorumlar
Misafir
5 saatte şarj oluyor
Cevapla
Baran
Telefonu elinize alınca kaliteyi hissediyorsunuz ayrıca muazzam bir ekranı var, bir one x kullanıcısı olarak söylüyorum mutlaka piyasadan pay alacaktır nokia, ayrıca Carl Zeiss mercekte unutulmamalı.
Cevapla
androidin ustayısız nokianın hastasıyız dedeeee
Cevapla
yorumlarında nokia ya karşı yapılan bu aşağlama yazıları gerçekten haksız.wp8 e bişi diyemem ama nokia yı bozan bir kullanıcı diğer markaları hiç eline almasın.nokiadaki tasarım ve sağlamlık hiç birinde halen yok yapmayın allah aşkına hanki ülkeden hangi yıldan bahsediyorsunuz.nokianın geçmişi ve geleceği ortadadır.beyaz eşya sektörüde anca samsunga yakışır.gitsinler tv üretsinler.yatsınlar kalksınlar androide şükr etsinler sony htc hariç hiç birinin kalitesi bile yok.çekirdek ve ramlar nerelerde ne işe yarar biliyoruz.daha s3 konfigirasyonları rakipsizken s4 ü siz cahillere hazırlıyorlar.fazla para ile s3 elden çıksın elinizde patlamadan.ama siz ne anlarsınız kaliteden.
Cevapla
zaza
android ve ios varken nokia alınmaz. nokia devri bitti artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.