Mobil

İnanın ya da inanmayın sıradaki iPhone geliyor!

İki iPhone birden mi gelecek?

İnanın ya da inanmayın sıradaki iPhone geliyor!

Çin bloklarından yayınlanan bilgiler beklenen iPhone'un bu yıl geleceği yönünde. iPhone 5S, iPhone 6 ya da iPhone Math olarak çıkan söylentilerden hansinin gerçek olduğu konusunda henüz net bir bilgi yok.

Kesin olarak bilinenlerden biri iPhone 5'ten gelişmiş bir cihaz olacak. Diğer gerçek bir rakip olacak, diğeri ise phablet olacak. Apple'dan büyük bir iPhone göreceğimizi düşünen Çin blogu verilerin sızıntı olduğunu iddia ediyor.

1360331517_iphone-6-to-be-iphone-math-iphone-5s-0.jpg

Apple'ın eski yerini kazanmak için uğraşağı ve pes etmeyeceği bir gerçek. Bunların yanı sıra bu yıl iki iPhone birden göreceğimiz konusunda da söylentiler mevcut. iPhone 5'teki gürültüyü düşünürsek, dünya iki iPhone'u aynı anda nasıl kaldırır bilemiyorum.

Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz iPhone Math'ın 4.8 inç ekranla geleceği belirtiliyor. Ayrıca işlemcisinin de Apple A7 olması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
bence 5i iphone 3g gibi göstermelik verdiler sonra baktılar piyasada düşmeye başladılar asıl bomba şimdi gelecek
Cevapla
ali
5 i gostermelik mi hahaha kardesim o zaman iphonenin butun serisi gostermelik mi diyelim ne zaman akilli bir tel uretecek
Cevapla
inc
Apple yolunu bulur
Cevapla
Misafir
Daha 5 i bizim ülkemizde 4s kadar satamadilar bile.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.