Infinix Note 40 serisi özel tasarımıyla dikkat çekiyor

Infinix, Note 40 serisinin özel BMW tasarımıyla dikkat çeken Racing Edition modelini tanıttı. Bu özel tasarım, otomobil tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Infinix Note 40 serisi özel tasarımıyla dikkat çekiyor

Infinix, Note 40 serisinin özel BMW tasarımıyla dikkat çeken Racing Edition modelini tanıttı. Bu özel tasarım, otomobil tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Infinix, Note 40 serisine özel yeni Racing Edition modellerinin geleceğini duyurmuştu ve şimdi resmi olarak bu modelleri tanıttı. İşte yeni ve farklı olanlar:

Infinix Note 40 Serisi Racing Edition Tanıtımı Infinix, Note 40, Note 40 5G, Note 40 Pro, Note 40 Pro 5G ve Note 40 Pro+ 5G modellerinin Racing Edition sürümlerini piyasaya sürdü. Bu özel sürümler, BMW Group Designworks ile işbirliği içinde geliştirildi. Cihazların arka kısmında ikonik çizgilerle oluşturulan Wing of Speed tasarımı dikkat çekiyor. Bu çizgiler, cihazın daha iyi kavranmasını sağlamak için küçük çıkıntılar oluşturuyor ve gelişmiş UV transfer baskı yöntemi kullanılarak yapıldı.

Infinix Note 40 Serisi Racing Edition Racing Edition serisindeki beş model de gümüş renk seçeneği ve parlak bir yüzeyle geliyor. Ayrıca, arka kamera modülünde kolayca tanınan üç renkli çizgi de bulunuyor. Infinix Note 40 serisi Racing Edition, yazılım tarafında da bazı değişiklikler sunuyor. Yarış pistlerinden ilham alan özel duvar kağıtları ve kullanıcı arayüzü öğeleri bu sürümde yer alıyor.

Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik Tasarım değişikliklerine rağmen, cihazların iç donanımları normal Infinix Note 40 serisi ile aynı kaldı. İşte fiyatlandırma ve erişilebilirlik ile ilgili tüm detaylar:

  • Infinix Note 40 Racing Edition – Başlangıç fiyatı 209 ABD Doları
  • Infinix Note 40 5G Racing Edition – Başlangıç fiyatı 259 ABD Doları
  • Infinix Note 40 Pro Racing Edition – Başlangıç fiyatı 279 ABD Doları
  • Infinix Note 40 Pro 5G Racing Edition – Başlangıç fiyatı 309 ABD Doları
  • Infinix Note 40 Pro+ 5G Racing Edition – Başlangıç fiyatı 329 ABD Doları

Yeni sınırlı sayıda üretilen bu cihazlar, bugünden itibaren (7 Haziran 2024) itibarıyla global olarak satışa sunulacak.