Mobil

Instagram DM'leri Messenger sohbetleriyle birleştiriyor

Yeni bir Instagram güncellemesi ile, DM'ler Messenger sohbetleri ile birleştirilecek.


ABD'deki iOS ve Android Instagram kullanıcıları, Instagram hesapları olmasa bile, Instagram uygulaması aracılığı ile Facebook'taki arkadaşlarına mesaj gönderebileceklerini sağlayan bir güncelleme almaya başladı.

Instagram DM'leri Messenger sohbetleriyle birleştiriyor

Bir yıldan daha uzun bir süre önce Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger sohbetlerini tek bir uygulamada birleştirme planlarını duyurmuştu. Bu hazırlığın ilk işareti olarak, Instagram'ın en son güncellemeyle DM'leri büyük bir revizyondan geçirecek olduğunu belirtelim.

Bildirildiğine göre ABD'deki iOS ve Android Instagram kullanıcıları, Instagram hesabı olmasa bile Instagram uygulaması aracılığıyla Facebook'taki arkadaşlarına mesaj gönderebileceklerini sağlayan bir güncelleme almaya başladı.

Güncelleme ayrıca mevcut Messenger sohbet estetiğine uygun olarak DM'leri çok daha renkli hale getiriyor. Ayrıca Instagram uygulamasının sağ üst köşesindeki simgenin de Messenger logosuyla değiştirildiği gelen bilgiler arasında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.