Mobil

Instagram'da fotoğraf veya videonuza nasıl filtre eklenir?

Instagram filtreleri iPhone ve Android’de nasıl kullanılır? sorusunun yanıtını basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram'da fotoğraf veya videonuza nasıl filtre eklenir?

Facebook, bünyesinde bulundurduğu Instagram’ı, çeşitli güncellemeler ile her geçen gün biraz daha ileriye götürmek için desteklemeye devam ediyor. Ancak bu yazımızda yeni bir özellikten bahsetmeyeceğiz, içeriğimiz daha çok ınstagram'da yeni olan kullanıcılarını ilgilendiriyor. Yazımızın devamında popüler fotoğraf ve video paylaşım ağı olan Instagram'da fotoğrafıma veya videoma nasıl filtre uygularım? sorusunun yanıtını basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram'da fotoğraf veya videonuza nasıl filtre eklenir?

Dünyanın popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, sunduğu özellikler ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunarken, diğer yandan kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Ancak yeni hesap açan kullanıcılar, bu özellikleri nasıl kullanacaklarını bilmiyor ve öğrenmek için internet üzerinde arama yapıyor. En çok yapılan aramalar arasında ise Instagram filtreleri iPhone ve Android’de nasıl kullanılır? sorusu yer alıyor. Gelin bu sorunun yanıtını yazımızın devamından hep birlikte inceleyelim.

Instagram'da fotoğrafıma veya videoma nasıl filtre uygularım?

  • İleri'ye ve ardından uygulamak istediğiniz filtreye dokunun.
  • Kaydırma çubuğunu kullanarak filtre kuvvetini artırmak veya azaltmak isterseniz filtreye tekrar dokunun. Değişikliğinizi kaydetmek için Bitti'ye dokunun.
  • Açıklama ve konum eklemek için İleri'ye dokunun.
  • Paylaş'a dokunun.

Buna ek olarak, ekranınızın alt bölümünde bir filtreye parmağınızı basılı tutup istediğiniz konuma sürükleyerek filtrelerinizin sırasını yeniden düzenleyebilmeniz de mümkün. Ayrıca efekt özelliğini sadece fotoğraflarda değil, Boomerang ve video kayıtlarında uygulanabilmeniz de mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.