Mobil

iOS 10 duvar kağıdını indir kullan!

iOS 10'un duvar kağıdını indirip kullanabilirsiniz.


Apple dün akşam düzenlediği WWDC 2016 konferansında yeni mobil işletim sistemini tanıttı. iOS 10 çeşitli yeniliklerle geldi.

Apple iOS’un en büyük sürümü olan iOS 10’un önizlemesini geliştiricilere sundu. Yeni sürümde Mesajlar’a yönelik olarak, aile ve arkadaşlarla daha anlamlı ifadeler ve animasyonlarla mesajlaşmayı sağlayan etiketler ve tam ekran efektleri gibi özellikleri içeren büyük bir güncelleme yer alıyor.

İlginizi çekebilir>>>

iOS 10, Siri’nin uygulamalarla birlikte çalışarak daha fazla iş yapabilmesini sağlıyor. Yeni sürümde, yeniden tasarlanan Harita, Fotoğraflar, Apple Music ve News uygulamalarının yanı sıra, tüm ev otomasyonu ürünlerini tek bir yerden basit ve güvenli bir şekilde yönetmeyi sağlayan Home uygulaması da yer alıyor. iOS 10; Siri, Harita, Telefon ve Mesajlar’ı geliştiricilere açarak olağanüstü fırsatların kapısını aralıyor.

iOS 10’da bulunan duvar kağıdı yayınlandı. Turkuaz renkli duvar kağıdının manzarası ise bir sahil. Aşağıda bu duvar kağıdını indirip telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Orijinal görüntü için görsele tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.