Mobil

iOS 10.3 ile gelen gizli yenilik!

iOS 10.3 ile güncelleme içeriğinde yazmayan bir özelliğin sisteme eklendiği ortaya çıktı.

iOS 10.3 ile gelen gizli yenilik!

iOS 10.3 güncellemesi ile birlikte App Store çok gerekli bir özellik ile güncelledi. Bu güncelleme ile geliştiriciler, uygulamalarına gelen yorumlara direkt olarak cevap verecek. Bu sayede Apple, kendi içerisinde küçük bir sosyal kurmanın adımlarını atmış oluyor.

Kullanıcılar uygulama değerlendirmelerinde; uygulamalarla ilgili sorunları bildiriyor ve bazı işlevleri nasıl kullanacağınıza ilişkin soruların yanı sıra özellikler ve değişiklikler talep ediyor. Geliştiriciler bu yeni özellik ile artık uygulamalarına gelen yorumları cevaplayıp sorunları çok kolay çözebilecek.

1490777856_ios10-3.png

Geliştiriciler, kullanıcıların farklı ülkelerdeki incelemeleri taramak için iTunes Connect uygulamasını kullanacak. Geliştiriciler bir geri bildirim yanıtladığında onay sürecinden geçecek. Onay sürecinin ardından uygulama sayfasında bir 'Geliştirici Yanıtı' etiketi ile birlikte geliştiricinin yorumu yayınlanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.