Mobil

iOS 12'de H harfi hatası saç baş yolduruyor!

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Apple'ın mobil cihazlarında kullandığı işletim sisteminin iOS 12'de rehberde H harfinin bulunmadığı ortaya çıktı.

iOS 12'de H harfi hatası saç baş yolduruyor!

Apple'ın mobil cihazlarında kullandığı işletim sistemi iOS 12 birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Birkaç ay süren Beta aşamasından sonra 17 Eylül'de kullanımı sunulan işletim sisteminde ortaya çıkan bir hata kullanıcıların saçını başını yolduruyor.

iOS 12'de H harfi hatası saç baş yolduruyor!

Kısa süre önce kullanıma sunulan ve milyonlarca kişi tarafından cihazlarına yüklenen iOS 12'de rehber bölümünde H harfi bulunmuyor. Bu yüzden H harfi ile başlayan isimler hızlı erişim sağlayan alfabe sıralamasında görünmüyor. Ancak kişiler arasında ilerlediğinizde bu isimleri görebiliyorsunuz.

Hatanın sebebi bilinmiyor ve Apple bu konuda resmi bir açıklama da yapmadı. Ancak önümüzdeki günlerde yapılacak küçük bir güncelleme ile hatanın kapatılacağı da düşünülüyor. O güncelleme gelene kadar işletim sistemini kullananlar rehberde eliniz ile ilerleyerek H harfi ile başlayan isimleri görebilir.

Yorumlar
apple ürünleri alınmaz
saçlarını yolana kadar appleye dava aç..niye bağırıyorsunki.. al telefonu apple bayisine git..yüzlerine çak telefonlarını.. H harfini bulun..de.. en iyisi apple ürünlerinin yanını varmayalım..arabası olan satsa apple alamaz.. 143.bin lira bir apple bilgisayar olurmu ya? gazetelerde vardı..143.bin lira..apple bilgisayarı. hayret ya..adammı soyuyyon apple..
Cevapla
bebek coo..çok bağırma...!
saçların tarumar gözlerinde nem...ateşe benzerken küle dönmüşsün..bebek cooo iphone işte böyle bişey..alanlarda çok beğenme rollerine soyunuyorlar..sesin düşer bayan saçlarını yol getir..hahahahahaa
Cevapla
h harfi yokmuş.iphone.de.
ne güzel kız ama biraz kaçık..bağırıyor.saçlarını tara..marazlı..ahahahaahaa yav klavyede H harfi nasıl olmaz..bune biçim telefon..başka klavye indirilmiyormu..bu applenin dandik telefonları İPHONE,de..birde utanmadan 14 bin lira para istiyorlar. bu kız aklını oynatırsa sebebi apple,dir..
Cevapla
Erdinc
Metni tam oku klavyede değil rehberin yanındaki çubukta h harfi yok... okumadan yorum yapan millet!
misafir
14.000 lirayı türkiyede istiyorlar.. asgari ücretin 8 katı. amerikada asgari ücretinden daha az bir parayla alıyorsun..
ninemin dedikleri...
apple ürünleri hepsi problemli.. al samsung kurtul problemden.. özellikle note 9 ancak çop pahalı..sanki gerdanlık satıyorlar..samsuncular..maliyeti 160 dolar mış..gerisi avanta.. ne yani pahalı yapmakla sanki millet alacak mı? bizce samsung appleye inat ucuzlatmalı.yoksa kimse almaz..ALAMAZ...6 asg..ücret parası..9000 lira..eskiden daire fiyatıydı..şimdi telefon fiyatı oldu..
Cevapla
cenk
üstüne 1 ay sonra kasması şişmesi patlaması da cabası
yusuf
6s te problem var h harfi yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.