Mobil

Resmi Gazete Dergilik'e geldi

Yeni çıkarılan yasa, genelge ve yönetmeliklerin yer aldığı Resmi Gazete, Turkcell tarafından geliştirilen Dergilik üzerinden takip edebilecek.

Resmi Gazete Dergilik'e geldi

Dijital yayın platformu Dergilik, kısa bir süre önce kağıt baskısını sonlandıran Türkiye Cumhuriyeti yayın organı Resmi Gazete'yi portföyüne ekledi. Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, Dergilik okurları yeni çıkarılan yasa, genelge ve yönetmeliklerin yer aldığı Resmi Gazete'yi takip edebilecek.

Türkiye ve dünyada en çok takip edilen yayınları tek bir platformda buluşturan Dergilik, bin 700'den fazla yerli ve yabancı dergi ve gazeteyi okuyucuların cebine taşıyor.

Resmi Gazete Dergilik'e geldi

Tüm operatörlerin abone olabildiği Dergilik'ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Dergilik ile 1 milyonu gazete olmak üzere ayda 5 milyon yayın okunuyor. Geçen ay 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazeteyi okuyucularla buluşturan Dergilik, yıl başından bu yana toplam 37 milyon 526 bin içeriğe dijital platformdan okuyucularına sundu.

Yorumlar
Hülya
Merak ettim dergilik ücretli mi acaba
Cevapla
Tuncay Dalcı
Turkcell Bİp kampanyası yapacağına milleti kazıkladığı internet kampanyalarında indirim yapsın ..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.