Mobil

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte yeni özellikler!

Apple bugün geliştiricilere iOS 14 Beta 8 ve iPadOS 14 beta 8'i yayınladı. İşte özellikler;

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte yeni özellikler!

Apple, iPhone 12 ile birlikte kullanıma girecek olan iOS 14'ün Beta 8 sürümünü yayınladı. Hangi özellikleri kapsadığına gelin hep birlikte göz atalım.

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte yeni özellikler!

iOS 14 Beta 8 sürümü kısa bir süre önce, Apple Developer Center üzerinden 18A5373a sürüm numarası ile yayınlandı. iOS 14 Beta 8, geliştiricilere 'Ayarlar' uygulamasındaki kablosuz güncelleme aracılığıyla sunulmakta. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içeren güncelleme yaklaşık 100 MB boyutunda.

iOS 14 Beta 8 yayımlandı! İşte yeni özellikler! - Resim : 1

Uygulama kitaplığı, uygulama klipleri, iMessage, ana ekran wigdet’ları için yenilikler ve daha fazlasını içeren iOS 14’te gökkuşağı çizgili duvar kağıtlarının seçenekleri standart ışık modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olma, yeni bir 'Takvim' uygulaması simgesi, 'TV',  Dosyalar' ve Müzik uygulaması değişiklikleri gibi bir takım yenilikler yayımlandı.

Ancak şimdilik 18A5373a güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Her zamanki gibi, güncelleme indirilmek üzere hemen görünmezse, tüm kayıtlı geliştiricilere sunulması bazen biraz zaman aldığından kontrol etmeye devam etmenizde fayda var.

Bunun yanı sıra iOS Beta sürümü dışında iPadOS Beta 8’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş durumda olduğunu da ayrıca belirtelim.

Yorumlar
💠Gakk@💠
İyostansa andoriyidi öneririm ben
Cevapla
Samet
Virüslere ve hackerlara karşı bol sanş
Zafer
Bence icklock mu nedir uyarı veriyo sürekli önce bu hatayı düzeltsinler iphone 11 olanlar hep şikayetçi
Cevapla
Aykt
11 kullanıyorum bi şikayetim yok.Neden şiıkayet ettıklerını de bı acıklasaydın keşke
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.