iOS 5.1 için yayınlanan Jailbreak yakında indirilebilecek!

Apple'ın yeni eseri iOS 5.1 Jailbreak çok yakında geliyor mu?

iOS 5.1 için yayınlanan Jailbreak yakında indirilebilecek!

Apple'ın geçtiğimiz aylarda yeni iPad ile birlikte sürpriz yaparak milyonlarca kullanıcıya sunduğu yeni sürüm mobil işletim sistemi iOS 5.1 için daha çıktığı ilk günlerde Jailbreak edildiği haberi internet aleminde bomba gibi yayılmaya başlamıştı. Haberini sizler için hatırlayacak olursanı paylaşmıştık.

Apple'ın her çıkardığı sürümle birlikte korktuğu her zaman başına geliyor, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan illegal Jailbreak'ler hızlı bir şekilde yayınlanıyor idi. Daha önceki Jailbreak olaylarından çok yakından tanıdığımız isim redsn0w yeni Jailbreak'în çok yakında indirilebilir olacağını twitter hesabı üzernden duyurdu.

1336388886_asia9ucmaelqghjpg-large-660x8801336374967.jpg

Henüz yayımlanmayan Jailbreak'in yine binlerce bekleyeninin olduğunu söleyebiliriz. Öte yandan redsn0w Cydia' nın iPad'de çalıştığını kanıtlar nitelikte bir ekran görüntüsünü de hesabından binlerce kişiye sundu.

*Jailbreak'in ne zaman indirilebilir duruma geleceği ise henüz merak konusu, bu yüzden redsn0w'un resmi hesabı binlerce kişi tarafından takip ediliyor!