Mobil

iOS 6.1 Beta 5 yayınlandı - İndir!

Bu güncelleme kullanıcıları şaşırttı.


Apple'ın mobil işletim sistemi iOS 6.1 Beta 4'ün kullanımının son bulmasına az bir zaman kaldı. Ancak Apple, tam sürümü beklerken 6.1'in 5. betasını yayınladı. Bu güncelleme kullanıcıları şaşırttı.

Kullanıcılar Apple'dan bu güncellemenin GM sürümünü beklerken Apple, beklentileri yanıltarak iOS 6.1 Beta 5'i kullanıcılara sundu.

1359286182_ios61beta5haber1359250908.jpg

Mevcut betanın son kullanım tarihi 28 Ocak itibari ile son bulacağı için Apple'ın zaten bu günlerde yeni bir beta yayınlaması bekleniyordu. Apple'ın geliştiriciler için yeni bir beta yayınlaması gerekiyordu ama bu betanın GM sürümü mü olacağı yoksa 5. Beta mı olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyordu.

Apple'dan GM sürümünü bekleyen kaynaklar Apple, tam tersi bir hamle yapıp Beta 5'i yayınlaması ile şaşkına döndüler. Söylentiler Apple'ın şuana kadar Beta 4'e göre büyük bir yenilik içermediği belirtilen Beta 5'in sadece son kullanım zamanını güncelleyip geliştiricileri mahrum etmeme adına yayınladığı üzerine oldu.

Buradan iOS Dev Center'a giderek bu güncellemeye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Hhe hhe.
Cevapla
misafir
apple androide yetisenez
Cevapla
misafir
yenilikçi (!) apple :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.