Mobil

iOS 7 kamera özellikleri süper!

iOS 7'nin bazı kamera özellik bilgileri ortaya çıktı.

iOS 7 kamera özellikleri süper!

Geçtiğimiz Pazartesi günü Apple iOS 7 mobil işletim sistemini resmen duyurdu. Bu işletim sisteminin tanıtımı ile birlikte özellikleri de ortaya çıktı. Şimdi iOS 7’nin kamera uygulaması ile ilgili bazı bilgiler daha geldi.

Apple, iOS 7 kamera uygulamasına bazı yenilikler eklemiş. Bu eklenen özelliklerden biri video kayıt ortasında yakınlaştırma yapabilme yeteneği. Bu özellik iOS 6 sürümündeki kamera uygulamasında mevcut değil.

1371201158_apple-ios-77.jpg

Apple iOS 7 de bulunan kamera uygulaması ile video görüntüsü alırken bir dokunuşla görüntüyü yakınlaştırıp yakın görüntü alabilirsiniz. Ayrıca yeni kamera uygulaması ile video kayıt ortasında kırmızı düğmesinin yanındaki beyaz düğme ile fotoğraf çekebileceksiniz.

1371201182_apple-ios-721.jpg

iOS 7 kamera uygulamasının özellikleri şimdiye kadar iOS 6 üzerindeki en büyük değişimlerden biri diyebiliriz. Bakalım Eylül ayında beklenen iOS 7 işletim sistemli iPhone 5S nasıl olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.