Mobil

iOS 7'nin resmi dağıtımı ne zaman başlıyor?

Apple'a yakın kaynaklar dağıtımın eylül ayında başlayacağını bildiriyor.

Son dönemde ortaya çıkan sızıntıların büyük bölümünde iPhone 5S ya da iPhone 5C modellerinden birinin resmi tanıtımı için 10 Eylül tarihi işaret ediliyor. Apple’ın bir sürpriz yaparak söz konusu her iki modeli de aynı tarihte tanıtacağını iddia edenler de yok değil. Bu noktada hala bir belirsizlik sürüp giderken, Siri’nin geliştiricilerinden ve Apple’ın yazılım konusunda en önemli destekçi firmalarından biri olan Nuance tarafından geliştiricilere gönderilen bir elektronik posta, geçtiğimiz günlerde 6. betasının dağıtımı gerçekleşen iOS 7’nin 10 Eylül’de resmi olarak dağıtıma sunulacağı bilgisini içeriyor.  

1377580659_ndevemail.jpg

Oldukça ciddi bir iddia olarak değerlendirilen bu bilginin kamuoyundaki yankılarına bakıldığında ise, 10 Eylül’de hem bir telefon hem de iOS 7’nin dağıtımı oldukça makul görünüyor. Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.  

Yorumlar
Misafir
gakkonun baska bir deneyimi olmadigi icin en iyisi sony zannediyor... ee nedemisler el yumrugu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis...
Cevapla
Misafir
Gakko denen zat sana kım sordu ne kullanıyorsun diye bilmediğin seyler hakkında yorum yapma sana android reklamı yap diye kaç para verdiler
Cevapla
Misafir
Er veya geç Ios işletim sistemi son bulacak devir Android devri olacaktır... ★G@kko★
Cevapla
Misafir
Yanılıyorsun Gakko kanka ios son bulmaz bada son bulur tizen gelisir angaralikoray_06
Cevapla
Misafir
gekko seri yapmissin 123
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.