Mobil

iOS iPhoto uygulaması

iPhoto fotoğrafları yakalama ve sırasıyla, görüntülemenize olanak sağlar.

iOS iPhoto uygulaması

Apple iOS için iMovie ve GarageBand güncelleştirilmiş sürümleriyle birlikte iOS iPhoto' yuda duyurdu.

iOS iPhoto uygulaması parmaklarınızla renk, pozlama ve kontrast ayarı yapmanıza olanak sağlar ve yeni iPad'ın retina ekran ve çoklu dokunmatik hareketlerinden tam olarak yararlanmak için tasarlanmıştır.

1331246543_iphoto.jpeg

Apple yöneticileri son iPad'de geliştirilmiş ekranını tanıtırken mobil resim düzenleyiciyi göstererek iPhoto'nun, GarageBand, iMovie, iPhone ve iPod touch gibi evrensel bir iOS uygulaması olduğunu ve Apple'ın tabletleri üzerinde çalıştığını söyledi.

1331246568_heroiphoto20111018.png

iPhoto  fotoğrafları yakalama ve sırasıyla,  görüntülemenize olanak sağlar.

Apple özellikle, iOS iPhoto için çoklu dokunmatik resim düzenleme, fırça ile uygulanabilir effects ve paylaşma özellikleri vaat ediyor.

Photo Journals, görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşmak için başka bir yol sağlarken  Photo Beaming özelliği ile de, iPhoto kullanıcıları cihazlar arasında yüksek çözünürlüklü fotoğraf gönderebilecek.

1331246600_carousel-facebook-0320111018.jpg

Apple ayrıca Çarşamba günü iPad için iPhoto ile beraber ek olarak, iOS için  GarageBand ve  iMovie uygulamalarını da güncelledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.