Mobil

iPad 5’i unutun iPad mini Retina geliyor

iPad 5 değil iPad mini Retina gümbür gümbür geliyor

iPad 5’i unutun iPad mini Retina geliyor

iPad 5 evet sıradaki muhteşem Apple tableti olarak gelecek. Sızdırılan görüntüler, söylentiler çok yakın bir zamanda göreceğimizi belirtiyor. Ancak daha da iyisi iPad mini Retina çok yakında aramızda olacak.

iPad mini geldiğinde Retina ekran olmaması kullanıcıların beklentilerini boşa çıkarmıştı. iPad A6X işlemci ile gelmesi beklenen iPad mini hakkında net bir bilgi varsa o da Retina Display ekran özelliğiyle daha iyi ekranlı bir mini iPad’in bizlerle olacağıdır.

1366283677_35438986galileo20610x436.jpg

Geliştirilmiş iPad mini’den büyük değişiklikler beklenmiyor. Zaten Apple’dan uzun süredir gerçek anlamda büyük değişiklikler göremiyoruz. Ancak iPad mini’nin batarya özellikler konusunda bir geliştirme yapılırsa çok iyi olabilir.

iPad mini’nin ekran büyüklüğünün 7 inç civarında olması bekleniyor. Google I/O 2013’te beklediğimiz yeni Nexus 7’nin de iyi ekran özellikleriyle geleceğini düşünürsek, iPad ile sıkı birer rakip olacaklar. Yeni iPad mini’nin fiyatı konusunda henüz tahminimiz yok ancak iPad mini’nin fiyatını fazla geri çekeceği düşünülmüyor.

Mini 2’nin benzer özelliklerle ve Retina ekranla gelmesi aslında çok büyük farklar oluşturmuyor. Sizce bu özelliklerle yeni iPad’i heyecanla beklemeye değer mi?

Yorumlar
yorum
Bunları ilk versiyonunda da yapa bilirdi ama yapmadı Apple gercektende diğer firmalardan bir kaç sene ılerde ve bunun rahatlığını sürüyor ama fazla sürmez çünkü rakipleri hemen ensesinde ve ipad lerin de bazı negatif yönleri var mesela ekranları 4/3 vidéo lar icin uyumsuz
Cevapla
Misafir
mini var bizde miniyi diğerlerinden ayıran 7.9 ' olması zaten 7' olursa bişeye benzemez bence ama retinalısı ve a6x lisi olursa tableti olmayan alabilir ama bi mini varsa sırf o özellik var diye değiştirilirmi bilmiyorum ben yapmam öle bişey yazık günah hem kahrolsun amerika.
Cevapla
remky
ipadmini 2 islemci ve rami guclendirmesi lazim
Cevapla
degmezzzz
degmezzz fiyaskooo ipad
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.