Mobil

iPad için Penultimate

iPad için muazzam bir uygulama sizlerle!

iPad için Penultimate

Penultimate, iPad için çok satan ve kolay el yazısı yazabileceğiniz ve hayatınızda bir çok işleri kolayla yapabileceğiniz bir uygulamadır. Evernote’nin büyük katkısı ile daha da güçlendi. Size kolayca normal bir kağıda yazıyormuşsunuz gibi hissettirecek ve notlarını kolayca alabileceksiniz.

ÖZELLİKLER

1- Basit olmasıyla birlikte size şahane bir görünüm sağlıyor.
2- Sezgisel yönüyle yanlış bir not düştüğünüz de kendisi otomatik olarak o cümleyi kavrıyor.
3- Gerçekçi mürekkep sayesinde daha şık yazabilirsiniz.
4- Notlarınızı sanki orjinal bir kağıta geçirmekteymiş gibi hissedeceksiniz.
5- Dosya açabilir ve notlarınızı dosyalarınızın içerisin de saklayabilirsiniz.

1349346952_1.jpg

GENEL BAKIŞ

En başta da belirttiğim gibi Penultimate şuan olarak iPad üzerinde en çok satılan el yazısı uygulamasıdır. Geçen yıl Evernote anket sonuçlarına göre Penultimate en çok kullanılan ve iş yerlerinde sık kullanılan bir uygulama olduğu göz önüne alındı.

Kullanımı Kolay ve Güzel

1349347164_2.png

Penultimate, iPad üzerinden ana uygulamalar ile birlikte açılır. Uygulama üzerinden hiç bir karmaşıklık yoktur kullanıcıların kolay ve sade şekilde anlayabileceği şekilde ayarlanmıştır.


Açın ve Kullanın

Yukarda da belirttiğim gibi Penultimate ana uygulamalardan bir tanesidir. Penultimate açtığınızda ‘’ Hoş geldin ‘’ not defteriyle karşılacaksınız. Bu yazıdan sonra notlarınızı alabilirsiniz.

1349347379_3.png
İnanılmaz Mürekkep ve Şahane Kağıt

1349347452_4.png
Kaleminiz kalın jel mürekkepli ise yazınız muhteşem görünecektir. Penultimate için yazmak profesyoneldir. Muhteşem tasarımı ile kolayca yazabiliyorsunuz. İster renkli isterseniz farklı renklerle kullanabilirsiniz.Her zaman yeterli büyüklükte olan sihirli silgi aracının yanı sıra üç farklı kağıt türü vardır. Özel bir kağıt türü mü istediniz? Kendi şablonunuzu oluşturmak ve herkesle paylaşmak için istediğiniz görüntüyü alabilir veya indirebileceğiniz en son ve en güzel koleksiyonu görmek için uygulamadaki Kağıt Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.


Ciddi Yazılım

1349347760_6.jpg
Çekiciliği ve dış görünüşü ile Penultimate ilk çıktığı an bütün iPad kullanıcılarını etkilemişti. Üstün mürekkep teknoloji ile gerçekçi bir kalem yazısı oluşturur. Bilek koruması modu ile birlikte her tutuşunuz da yanlış bir çizgi ile kendi sezgisel yöntemi sayesinde düzeltiyor. Görüntü alabilir, fotoğraflara yazılar ekleyebilir. Kopyala/yapıştır yapabilme imkanınız bile var.

Penultimate Çalışma Demektir

1349349181_7.jpg
Notlarla dolu, fotoğraflarla, görüntülerle dolu bir dosyanızı PDF halinde arkadaşlarınıza yollamak ister misiniz?
Dropbox ile Evernote’un entegrasyonu, dosyaların, yedeklemelerin ve notların organize edilebilmesi için en iyi bulut hizmetlerini uygulamanın içine getirmektedir. Penultimate Not Defteri ve Kağıt dosyalarını doğrudan e-posta, iTunes Dosya Paylaşımı veya Dropbox ile alıp vererek iş arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. İster bir konferans salonunda, ister bir sınıfta olun, dinleyiciler yaptıklarınızı gerçek zamanlı olarak izlerken, notlarınızı perdede veya projektörde paylaşmak için iPad VGA Adaptörünü kullanabilirsiniz. ePrint yazıcılarını kullanarak doğrudan iPad’den yazdırabilirsiniz. (Sefa BATURAY)

iPad'iniz için olmazsa olmaz bu uygulamayı buradan $0.99 gibi minir bir rakamla satın alabilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.