Mobil

iPhone 11 kılıfları ortaya çıktı

Tanıtılmasına kısa bir süre kala Apple'ın iPhone 11 modellerinin yeni kılıfları ortaya çıktı.


Son yıllarda iPhone modellerinin tanıtılmasına birkaç gün kala telefonlarla ilgili birçok detay ortaya çıkıyor. Bunlar genelde kılıf üreticilerinden gelen bilgiler oluyor. iPhone 11 için de benzer bir durum oldu ve telefonla ilgili özellikle fotoğraflı örnekler yine kılıf üreticilerinden geldi.

iPhone 11 kılıfları ortaya çıktı

Dün akşam saatlerinde Apple'ın iPhone 11 etkinliğini düzenleyeceği tarih 10 Eylül olarak açıklanmıştı. Üç farklı modelin geleceği kesin olarak belliyken yeni kılıf fotoğrafları da bu modellerin nasıl olacağını bir kez daha ortaya çıkardı.

Twitter'daki Ben Geskin hesabından yapılan paylaşımlarda iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kılıfları net olarak görülüyor. Muhtemelen Çin'de çekilen görüntüde telefonların kare şeklinde arka kamera dizilimi net olarak görülüyor. Huwaei Mate 20'deki tasarıma benzeyen bu kamera dizilimi ile sonunda Apple'ın da üçlü kamera teknolojisini kullanmaya başlayacağı anlaşılıyor. Telefonun daha önce ortaya çıkan kılıf fotoğraflarında da benzer bir durum vardı. Yani iPhone 11 modellerinde üçlü kamera modülü yer alacak. En azından Pro ve Pro Max modellerinin böyle olacağı kesinleşti diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.