Mobil

iPhone 12 bugün mü tanıtılacak?

Apple'ın bugün gerçekleştireceği etkinlik oldukça merakla bekleniyor. Daha merak edileni ise iPhone 12 modellerinin tanıtılıp tanıtılmayacağı.

iPhone 12 bugün mü tanıtılacak?

Koronavirüs pandemisi pek çok şirketi etkilediği gibi Apple'ı da olumsuz anlamda etkiledi. Tedarik sorunları nedeniyle üretim anlamında yaşanan çeşitli problemler, ABD merkezli akıllı telefon üreticisinin canını bir hayli sıkmıştı. Hatta ve hatta Apple'ın iPhone 12 ailesini bu sebeplerden dolayı zamanında tanıtmasının zor olduğuna yönelik birçok iddia da haberleştirilmişti. Resmi sitesindeki etkinlikler bölümünden 15 Eylül günü yani bugün için bir organizasyon olacağının haberini veren şirket, takipçilerini de heyecanlandırdı.

iPhone 12 bugün mü tanıtılacak? - Resim : 1

Herkesin kafasındaki soru: Bugün iPhone 12 tanıtılacak mı?

15 Eylül geldi çattı. Ancak bugün herkesin kafasında aynı soru dolanıyor: iPhone 12 ailesi tanıtılacak mı? Zira Apple'ın bugünkü etkinlikte yeni amiral gemi modellerini görücüye çıkartmama ihtimali de bulunuyor. Buna karşın takipçilerin büyük bölümü umutlu ve geleneğin bozulmayacağına inanıyor. Türkiye saati ile 20.00'da başlayacak olan etkinlikte iPhone 12 modellerinin tanıtılıp tanıtılmayacağı ise şu anda belirsiz. Zira Apple'ın resmi YouTube kanalında bazı videoların silinmesi de kuşkuları arttıran önemli bir veri.

Peki ama bugün gerçekleştirilecek olan etkinlikte iPhone 12 ailesi tanıtılmazsa ne tanıtılacak? Bilindiği gibi ABD merkezli teknoloji devi giyilebilir teknoloji sektörüne de bir hayli önem veriyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi uygun fiyatlı bir Apple Watch üzerinde çalışan şirket, söz konusu projesini bugün hayata geçirebilir. Uzun lafın kısası bugün bir Apple Watch SE ürününün tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor ancak ismin değişkenlik gösterebileceğini de şimdiden belirtelim. 

Yorumlar
Ömer Faruk
Devir artık Xiaomi devri Fp diyorsanız başka telefona bakmaya gerek yok. 4 yıldır 2 Xiaomi kullanan birisi olarak İ Phoneculara acıyorum. Yurtdışı kayıtlı veya yurtiçi garantili korkmadan kullanın. Xiaomiden pişman olani görmedim. Kardeşimle Note8 ve Note9 pro kullacisiyiz tek kelime efsane. Yakında ülkemizde de zirveye oynarlar, gidişat ta zaten bunu gösteriyor...
Cevapla
Einhell
Fıkra gibisin
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.