Mobil

iPhone 12 Mini için şok iddia!

iPhone 12 Mini için şok bir iddia gündeme geldi. Buna göre telefonun dokunmatik ekranına bazı sorunlar var!

iPhone 12 Mini için şok iddia!

iPhone 12 ailesi uzun zamandır merakla bekleniyordu. Telefonlar karşımıza çıktı çıkmasına ancak bazı sorunlar da yavaş yavaş belirmeye başladı. Hatırlayacak olursanız daha dün iPhone 12 ve 12 Pro için kullanıcıların bazı şikayetlerini haberleştirmiştik. Söz konusu telefonların sahipleri, cihazlarından mesaj bildirimi alamadıklarını veya attıkları mesajların karşı tarafa ulaşmadığını ifade ediyordu. Şimdi ise serinin giriş modeli iPhone 12 Mini için bir iddia gündemde.

iPhone 12 Mini için şok iddia!

Herkesin bildiği gibi iPhone 12 Mini, ailenin en küçük üyesi ve bu telefon 5.4 inçlik bir OLED ekrana sahip. Ayrıca bu ekranın çözünürlüğü de 2340 x 1080 piksel. Bu bilgileri sizlere hatırlatıyor olmamızın sebebi ise demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi iPhone 12 Mini hakkında ortaya atılmış olan bir iddia. 

iPhone 12 Mini için şok iddia! - Resim : 1

Bazı kullanıcılar tarafından bildirilen şikayetlere göre cihaz, dokunmatik ekranında bazı problemlere sahip. Bildirilen detaylara göre ekran koruyucusu ile kullanılırken telefonun dokunmatiği çalışmıyor. Ayrıca buna ek olarak başka bir kullanıcı da ekranın altından yukarı doğru kaydırma işleminin çalışmadığını ifade ediyor.

Kimisi ise iPhone 12 Mini'nin yüz tanıma teknolojisinden dertli. Zira bu telefona sahip olanlardan biri, yüzünde maske olduğunda telefonun kendisini tanımadığını söylüyor. Alınan bilgilere göre cihazdaki bu problemler, kılıf ve ekran koruyucu kullanıldığında ortaya çıkıyor. Kimileri bu sorunun donanımsal olduğunu iddia ederken, kimileri güncelleme ile halledileceğine inanıyor.

Yorumlar
Mahmut
Arkadaş maske varkende tanımasın bi zahmet daha iyi değilmi güvenlik açısından :)
Cevapla
Emir
Lan var ya her çıkan telefona sorun buluyorsunuz yazıklar olsun apple da öyle bir sorun yok yalan söylemeyin yeter lan apple öyle bir şey olsa bile ürününün arkasında durur hem öyle bir şey yok yalan söylemeyin artık apple çok iyi ve ürünlerinden asla vazgeçmeyeceğim
Cevapla
Apple Katili
Ya lütfen uydurmayınız plss
Yhf
Öyle abartıyorsunuzki apple yi bilmesem ne körü telefon diyeceğim eğer böyle sorunlar varsa apple ürününe sahip çıkar yenisini verir diğerleri gibi bahane üretmez demem oki appleden vazgeçmem
Cevapla
Mustafa
Siz kazik yemeye alışmışsınız beyinsizler ondan kiramizi odemeyemiyoruz diyosunuz
İsimsiz genç
ACİL İŞE ŞEYTAN KARIŞIR derler. 😂😂😂😂😂
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.