Mobil

iPhone 12 modellerini ilk kez göreceğiniz video yayınlandı!

Apple tarafından Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 12 ailesi için yeni bir video ortaya çıktı. Videoda telefonların tasarım dili de belli oluyor!


ABD merkezli akıllı telefon üreticisi Apple'ın yeni modellerini Eylül ayında görmüş olacağız. Her ne kadar koronavirüs nedeni ile tedarik sıkıntısı yaşansa da Apple muhtemelen bu geleneği bozmayacak. Ancak bu kadar beklemek istemeyen ve bu telefonları merak edenler için güzel bir video yayınlandı. Videoda iPhone 12 ailesinin temsili cihazları ilk kez kanlı canlı görüntülenirken, telefonların yeni tasarım çizgisine de yakından bakıldı. Buna göre cihazlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebiliyoruz. Ancak bunun kesin olmadığının da şimdiden altını çizmiş olalım.

iPhone 12 modellerini ilk kez göreceğiniz video yayınlandı!

Şu anda teknoloji dünyasının en merak ettiği modellerin başında iPhone 12 ailesi geliyor. Kameraları nasıl olacak, batarya kapasiteleri ne olacak, tasarımsal çizgileri değişecek mi gibi soruların tamamı fazlasıyla merak ediliyor. Bu soruların cevaplarını tam manasıyla Eylül ayına geldiğimizde alabileceğiz zira Apple yeni amiral gemi modellerini bu tarihte tanıtacak. Ancak Eylül ayına kadar sabrı olmayanları için güzel bir video yayınlandı.

Videoda iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro Max'in temsili telefonları mercek altına alınıyor. Buna göre düz model küçük ekran sevenler için 5.4 inçlik ekran boyutu ile geliyor. iPhone 12 Pro 6.1 inç ile kullanıcıya sunulacak gibi dururken Pro Max için 6.7 inçlik dev bir ekran kullanılıyor. Ayrıca Apple'ın yeni nesil cihazlarında tasarımı kenarları köşeli hatlar şeklinde değiştireceğini de görüyoruz. Böylece telefonları tutmak çok daha basit hale gelecek.

Yorumlar
Nersi
Telefon çağa yakın telefon
Cevapla
Nebula
Yorumlarınızı neden yayinlamiyorsun..teknoloji oku...?????ayip ya size artık dua emiyecegiz
Cevapla
Nebula
Akolli kisi iphone almaz ..maalesef benim kizim asılsızdır xr aldırdı bana...kalbini kırmadım 6300 litam gitttiıiiiiii
Cevapla
Alp
Uzun vadede kârlı çıkacaksınız buna emin olun.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.