Mobil

iPhone 12 tanıtım tarihi hakkında üzen iddia!

iPhone 12 ailesini bekleyenleri mutsuz edecek bir iddia daha geldi. Buna göre Apple, telefonları Eylül yerine Ekim ayında tanıtabilir!


iPhone 12 ailesinin tanıtım gününü hep birlikte merakla bekliyoruz ancak zaman zaman çıkan haberler de canımızı sıkmıyor değil. Hatırlanacağı üzere bir süre önce söz konusu telefonların tanıtım günü için bizleri üzen bir açıklama gelmişti. Apple'ın tedarikçilerinden biri olan Broadcom firmasının CEO'su, yeni modellerin tanıtım tarihinin birkaç hafta ötelenebileceğini ifade etmişti. Şimdi ise bunun benzeri bir iddia daha dilden dile dolaşmaya başladı.

iPhone 12 tanıtım tarihi hakkında üzen iddia!

Apple her yılın Eylül ayı geldiğinde yeni akıllı telefon modellerini tanıtmayı adet haline getirmiş bir şirket. Ancak koronavirüs salgını ve buna bağlı olarak yaşanan bazı sıkıntılar şirketin bu sene geleneği bozmasına sebep olabilir. Yani 8 Eylül günü tanıtılmasını umduğumuz iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi ertelenebilir. Apple hakkında sızıntı haberleri paylaşan Leaker Jon Prosser tarafından yayınlanan rapora göre, yeni telefonların tanıtılması Ekim ayını bulabilir.

Öte yandan ABD merkezli akıllı telefon üreticisinin iPhone 12 ailesini yine Eylül ayında tanıtmayı düşündüğü ancak piyasaya sürülmesi konusunda Ekim ayını işaret ettiği konuşuluyor. Hatırlanacağı üzere Apple daha önce de iPhone X ve XR modellerinde aynı yola başvurmuş ve tanıtım tarihi ile teslimat tarihi arasına belirli bir zaman koymuştu. Eğer bu yol izlenirse şirket bu sayede hem telefonlarını yine aynı tarihte tanıtabilecek hem de teslimat tarihine kadar geçen süreyi iyi kullanarak eksiklerini giderecek.

Yorumlar
Bilinmeyen
Kamerasında ızgara yaparım ben onun
Cevapla
Ben fero
Ben hemen alcaktım beya adet bozulmuş vah vah vahhhhhhhh😭😝🤣🤣😂bu arada yeni şarkı geliyo bebeler
Cevapla
Oğuz
Ya ne kadar üzüldüm bende diyordum 12 çıksada alsam
Cevapla
Opdima
Ne üzüldük ne üzüldük bree!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.