Mobil

Galaxy Z Fold 2 canlı canlı görüntülendi

Samsung’un 5 Ağustos’ta tanıtacağı yeni katlanabilir ekranlı modeli canlı canlı görüntülendi. İşte Samsung Galaxy Z Fold 2.


Samsung önümüzdeki ayın hemen başlarında önemli bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni Note modellerinin haricinde katlanabilir ekranlı Galaxy Z Fold 2 de açığa çıkacak.

Aslında Galaxy Z Fold2 hakkında şimdiye kadar pek çok bilgiyi edinmiş durumdayız. Dolayısıyla öyle sürpriz olacak bir özellik söz konusu değil. Lakin bizleri asıl meraklandıran detay Galaxy Z Fold 2’nin fiyatı.

Galaxy Z Fold 2 canlı canlı görüntülendi

Malum Samsung’un şimdiye kadar satışa sunduğu katlanabilir ekranlı modellerin fiyatları pek de ucuz değildi. Son olarak ülkemizde de satışa çıkan Z Flip’in fiyatı 15.000 TL’ydi. Dolayısıyla Galaxy Z Fold2 ülkemize gelse de çok makul bir etikete sahip olmayacaktır.

Öte yandan dip not olarak hatırlatmak gerekiyor. Huawei logosu taşıyan Mate X Pro ülkemizde 30.000 TL gibi absürt bir fiyatla satışa çıkmıştı. Sonuç olarak Galaxy Z Fold2’nin de benzer bir etikete sahip olması bizleri şaşırtmayacaktır.

Açık konuşmak gerekirse, ülkemizde 30.000 TL seviyesine telefon alabileceklerin sayısı hayli kısıtlı. Lakin ilerleyen yıllarda katlanabilen telefonların fiyatları da düşecektir. Sonuçta şimdilik bu teknoloji çok yeni. Bu yüzden pahalı olması da normal karşılanabilir.

Fakat yurt dışında 2000 dolara yani 2000 birime satılan bir cihazın ülkemizde 30.000 TL yani 30.000 birime satılması da biraz can sıkıcı.

Yorumlar
Katrina
Ben uçak biletini aldım🤣😝😝
Cevapla
Pom
🥰👼🤗 bi cikarin olmasa bunu yapmazsin cikarin ne onu merak ediyorum dogrusu yinede eksik olma
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.