Mobil

iPhone 13 Pro Max bekleyenler için kötü haber! (Türkiye'de pek yoktur ama...)

Teknoloji devi Apple’ın 14 Eylül tarihinde duyurulan iPhone 13 serisi ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı.

iPhone 13 Pro Max bekleyenler için kötü haber! (Türkiye'de pek yoktur ama...)

Dün ön siparişlere çıkan iPhone 13 serisinin teslimat tarihi ile ilgili bir sorun ortaya çıktı. Akıllı telefonların ön siparişler için 24 Eylül'den itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bazı Pro ve Pro Max modellerinin teslimat tarihleri ​​gelecek aya ertelendi.

iPhone 13 Pro Max bekleyenler için kötü haber! (Türkiye'de pek yoktur ama...)

6 Ekim ile 11 Ekim arasında ertelenen iPhone Pro ve Pro Max modelleri 256 GB depolamaya sahip Altın rengi varyantı dışında, tüm iPhone 13 Pro Max çeşitleri 6 Ekim ile 11 Ekim arasında gönderilmeye başlayacak. Ancak Silver, Graphite, Gold ve 128 GB ve 256 GB modellerinden bu yana iPhone 13 Pro'da durum böyle değil. Sierra Blue renkleri, Altın ve Sierra Blue tonlarındaki 512 GB trime ek olarak 24 Eylül'den itibaren sevk edilecek.

Ön siparişlerdeki yoğunluk teslimatları geciktirdi

Apple iPhone 13 serisinin 24 Eylül tarihinde müşterilere teslim edileceğini duyurmuştu ancak siparişlerde yaşanan yoğunluk İPhone 13 Pro ve Pro Max başta olmak üzere serideki akıllı telefonların teslimatının 24 Eylül’e yetişmeyeceğini gösteriyor. Daha ileriki tarihlerde teslim edilebileceği gösterilen bazı iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin teslimatındaki gecikme ekim ayına sarkabilir. Bu, Apple'ın ilk talebi karşılamak için yeterli stoka sahip olmadığı anlamına geliyor.

Yorumlar
Maral
Menä düşünemok omru.de ayfon ulanyp goremok howesem edemok
Cevapla
Feryat
Bize lazım değil kalemsiz ipone gelmeseler de aramayiz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.