Mobil

iPhone 14 Plus talepleri hayal kırıklığı yarattı!

iPhone 14 Plus modeli beklenen taleplere erişemedi bile. Şirket görünüşe göre yeni serisi ile de bir hayal kırıklığı yaşatacak.

iPhone 14 Plus talepleri hayal kırıklığı yarattı!

TF Securities analisti Ming-Chi Kuo, Apple'ın en yeni iPhone neslinin ön siparişleri hakkında erken bir rapor yayınladı. iPhone 14 Pro Max'e olan talep, geçen yıl 13 Pro Max'i geride bıraktı, bu nedenle "iyi" olarak derecelendirildi, iPhone 14 Pro tarafsız bir derece aldı (yani 13 Pro ile aynı talep) ve diğer iki model "kötü" olarak derecelendirildi. " değerlendirme.

iPhone 14 Plus talepleri hayal kırıklığı yarattı!

iPhone 14 Plus talepleri hayal kırıklığı yarattı! - Resim : 1

Sonunda, toplam sayılar açısından Apple için bir yıkama gibi görünüyor, ancak daha yüksek modellere doğru bu kayma, daha yüksek bir Ortalama Satış Fiyatına (ASP) yol açacaktır. Genel olarak, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, iPhone 14 serisinin gönderilerinin %45'ini oluşturuyor.

Güvenilir kaynaklarından gelen raporlara bakılırsa, yeni Plus modeline olan talep, geçen yılki iPhone 13 mini'den bile daha zayıf kaldı. Teknoloji devi Apple bu yıl merakla beklenen yepyeni iPhone 14 serisini tanıttı ancak bu seri de 13 gibi bazı hayal kırıklıkları yarattı diyebiliriz. İki vanilya modeline olan zayıf talep devam ederse, Apple'ın önümüzdeki haftalarda nakliye hedeflerini düşürmesi bekleniyor. İki Pro modelinin hedefini artırıp arttırmaması, cihazlar için ön siparişlerin ne kadar sürdüğüne bağlı olacak.

iPhone 14 serisi henüz tam olarak satışa çıkmadı, şimdi ön siparişleri kabul ediyor, ilk satışların 16 Eylül Cuma günü başlaması planlanıyor. Plus daha sonra (önümüzdeki ay) satışa çıkacak, ancak şu ana kadar iPhone 14 Plus için işler iyi görünmüyor.

Yorumlar
Muhsin
Bazı yerlerde ve videolarda Türkiye isterse dolar 1 TL olur diye geçiyor, madem öyle birşey var yapsın o zaman yapsın, ülkenin dış borcu da azalsın, futbol klüpleri de rahat etsin, ama yook oyle 1 TL olur mu, hükümet yandaşları para değerleri bozulur. Ne hikmetse herşey yandaşa gidiyor, halk sefil, sefalete garibana düşmüş kimsenin umrunda değil ki
Cevapla
Mim
Ne saçma sapan yorum yaptın be. Doların bir lira olabilmesi için dünyaya katma değer bir şeyler vermen lazım. Aksi taktirde böyle çıkmaya devam eder.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.