Mobil

iPhone 15 Pro Max güneş gibi parlayacak! Nasıl mı?

Bu yıl piyasaya sürülecek olan iPhone 15 Pro Max modeline dair ilk bilgiler gelmeye başladı. Aktarılanlara göre 15 Pro Max, çok daha parlak bir ekrana sahip olacak.

iPhone 15 Pro Max güneş gibi parlayacak! Nasıl mı?

Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği akıllı telefonlar merakla bekleniyor. Bunların arasında yer alan iPhone 15 Pro Max modeli hakkında bilgiler de gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde sizlere Apple'ın iPhone 15 serisinde Samsung'un M13 panellerini kullanacağını belirtmiştik.

Şimdi ise bir sızıntıcı, iPhone 15 Pro Max modelinde yer alması beklenen M13 panelinin maksimum nit değerini paylaştı. Bu bilginin ışığı altında 15 Pro Max'ın olağanüstü bir parlaklık sunacağı anlaşılıyor.

iPhone 15 Pro Max ekranı 2,500 nit parlaklık sunabilir

Yukarıda belirttiğimiz üzere son sızıntılarda Apple'ın, iPhone 15 serisinin üst düzey modellerinde Samsung'un M13 panelini kullanacak. Böylece akıllı telefonların ekranı yeniliklere sahip olacak.

Apple sızıntıları ile tanınan bir Twitter kullanıcısı, iPhone 15 Pro Max modelinde yer alacak M13 panelinin maksimum 2,500 nit parlaklık sunabileceğini iddia etti. Böylelikle 15 Pro Max, selefine göre çok daha parlak bir ekrana sahip olacak. iPhone 14 Pro Max modelinde maksimum nit değeri 2000 idi. 

Ancak akıllı telefonu 2,500 nit parlaklıkta kullanmak pil ömrünü önemli ölçüde kısaltacaktır. Bu nit değeri, dış ortamlarda veya güneşli günlerde telefonun ekranını daha kolay görebilmek için kullanılabilir.

iPhone 15 Pro serisi daha farklı bir kasa tasarımı ile gelebilir

Aynı sızıntıcı ayrıca geçtiğimiz vakitlerde iPhone 15 Pro modellerinin titanyum kasa, kavisli kenarlar ve daha ince çerçevelerle çevrili yeni bir tasarımla tanıtılacağını iddia etti.

iPhone 14

iPhone 15 serisindeki modellerin nasıl olacağını Apple'ın ünlü sonbahar lansmanında göreceğiz. 

Yorumlar
ĤAluk
Deprem günlerinde yaptiklarınız ne kadar dogru muhteremler yakışmamakta oldugunu düşünüyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.