Mobil

iPhone 3GS yeniden satışa çıkıyor!

Bir zamanların efsanesi olan iPhone 3GS, tekrardan satışa sunulmaya hazırlanıyor.


Teknoloji devi Apple‘ın efsanelerinden biri olan iPhone 3GS, yapılan açıklamaya göre tekraradan satışa sunulmaya hazırlanıyor. Peki neden?

Güney Kore'li SK Telink firması, stoğunda kutusu açılmamış olarak bulunan Apple iPhone 3GS modellerini nostalji severler için stoğa koyacağını açıkladı. İlk olarak 2009 yılında satışa sunulan model, 2018 yılında yeniden karşımıza çıkıyor diyebiliriz. SK Telink firmasının açıklamasına 41 dolardan satışa sunulacak olan telefonların şimdilik kaç adet olduğu resmi olarak açıklanmış değil. 

İlk satışa çıktığı zaman 99 dolar fiyat etiketi bulunan efsane telefon, nostalji severler için telraradan piyasaya sunulacağı ifade edilmekte. Firmanın modelleri tek tek kontrol ederek pillerinin sağlam olup olmadığına bakacağı söyleniyor.

Modelin zamanında 32 GB için 299 dolara satıldığı söylenirken, şu an Apple’ın en ucuz telefonu 349 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Ne kadarlık bir satış gösterir bilinmez ancak koleksiyon yapan kullanıcıların bu fırsatı kaçırmayacağına eminiz. Telefonların ne zaman stoğa sokulacağıda maalesef henüz bilinmiyor. 

Yorumlar
Mehmet
50€ ya kadar bir rakamdan çıkarsa açılmamış kutu olarak derhal alırım. Nostalji olarak mükemmel olur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.