Mobil

iPhone 5 alıyor Galaxy S3 veriyor

Yapılan araştırmada akıllı telefonların veri miktarı ölçüldü.

iPhone 5 alıyor Galaxy S3 veriyor

Yeni yapılan bir araştırmaya göre Samsung'un Galaxy S3 akıllı telefonunu kullananlar diğer tüm ceplerden daha fazla mobil veri gönderiyor.

Arieso tarafından yapılan araştırmanın sonuçları, veri aktarım miktarının hiç yavaşlamadan arttığını gösteriyor. Araştırma sonuçları rakamlar yerine iPhone 3G kullanımıyla karşılaştırarak yayınlanmış.

1358458858_1348467285iphone-5-galaxy-s3-karsilastirma.jpg

Yapılan araştırmanın sonucuna göre, Apple iPhone 5 kullanıcıları iPhone 3G'ye göre 4 kattan daha fazla veri indiriyorlar. En çok veri indiren ikinci cep ise HTC'nin büyük ekranlı akıllı telefonu HTC Sensation XL oldu. Üçüncü sırada iPhone 3G'den yaklaşık 3 kat daha fazla veri tüketen Samsung Galaxy S3 yer aldı.

iPhone 5 indirmelerde önde görünse de upload söz konusu olduğunda, en çok veri gönderen cep, Galaxy S3 oldu. (iPhone 3G kullanıcılarının yaklaşık dört katı). Bu alanda Galaxy Note 2 ikinci sırada yer aldı ve bu iki Samsung telefonu iPhone 5 takip ediyor. İki Galaxy'nin liderliği, Android ceplerde paylaşım imkanının çok daha kolay olduğunu gösteriyor.

Yorumlar
celikbilek
bukulemiyen el opulur amerıkan cocukları gibi davranmayın türkün yoktur türkten başka dostu deldirmeyelim postu uzakdoğu teknoleji kullanalım beyler.
Cevapla
efe
s3 un özellikleri daha fazla ve daha kullanışlı
Cevapla
emrhh
iphone ağır telefon dostum diğerleri gibi oyuncak değil.
Cevapla
Misafir
olay ortada. samsung paylaşımcı. apple bencil. Apple veri indirmede 1. Samsung veri göndermede1. Apple patron işi oyuncak Samsung teknik elemanın yardımcısı.
Cevapla
uğur
samsung iphoneye on basar, ağzı olan konuşuyor, samsung kullanmadan nasıl yargıya variyorsunuz anlamıyorum ben ikisini de kullandım.iphone kendi tarzında güzel ama samsung kadar olamaz, 2100 tl ye iphone 5 alan ya teknolojiden anlamiyordur ya da gösteriş meraklisidir.yiyorsunuz kazığı sonra millete gösteriş yapıyorsunuz enayiler :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.