Mobil

İsmini didikle bak gör neler oluyor

Bu uygulama ile hem eğlenecek hem bilgileneceksiniz.

İsmini didikle bak gör neler oluyor

İnternette kullanıcılara farklı uygulamalar sunuluyor. Bunların bazıları eğlendirici olurken bazıları da bilgilendirici oluyor. Şimdi farklı ve eğlenceli bir hizmet daha her gün binlerce internet kullanıcısıyla buluşuyor.

ismididikle.com adresli internet sitesi sayesinde isminizle ilgili daha önce duymadığınız farklı bilgilere tek tıkla ulaşma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın kullanımı oldukça basit.

Aşağıdaki resime tıklayarak uygulamaya gidebilrsiniz.

1358449588_ayse.jpg

İsmi Didikle yazılı arama butonunun boşluğuna adınızı yazıyorsunuz ve bu butona basıyorsunuz. Çıkan bilgiler sizi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek. Yazdığınız isimle ilgili, o adın yaygınlığı, en çok kullanılan kaçıncı isim olduğu, Amerika Birleşik Devletleri'nde kaç kişinin bu ismi kullandığı, Kelimesi ile Benzeyen/Uyumlu İsimler, Barkod yazılışı, İsminin anlamı, isminin Aritmetik Uyumu Olan İsimler gibi birçok bilgiyi bulabilirsiniz.

Yorumlar
recep
Ne anlamavgeliyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.