Mobil

iPhone 5 dedikoduları bitmiyor

Apple, herhangi bir açıklama yapmamasına rağmen, iPhone 5 dedikoduları her geçen gün artıyor.


Apple, her yeni iPhone çıkaracağında dedikodular alıyor başını gidiyor. Hatta dedikodular okadar büyüyorki neredeyse oturup iPhone 5' i yapıp, Apple yaptı diye yutturacaklar. Şuan için tasarımı bile belli olmayan cihaz hakkında bir sürü söylenti ve consept tasarımlar internette dolaşıyor.

Özellik bu son aylarda, iPhone 5' in Eylül ayında çıkacağına dair dedikodular vardı. AllthingsD' ye açıklamada bulunan ve adıda belirtilmeyen bir Apple kaynağına göre, iPhone 5 için en erken çıkış tarihi Ekim ayı olduğu söylenmiş. Habere göre kimse Eylül ayını boşuna beklemesin ve bir ay daha sabretsin denmiş.

AT&T' nin, Eylül ayının son iki haftası için tüm izinleri iptal etmesi, iPhone 5 içinmi dedikodularınıda gün yüzüne çıkardı. Fakat Apple' dan konu ile ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada "AT&T'nin neden böyle bir şey yaptığını ben bilemem. Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim ki, bu izin olayı iPhone 5 ile ilgili değil..." dendi.

AllthingsD' ye göre Eylül ayından Ekim ayına atladık sonra Kasım, Aralık böyle gider bu. Ayrıca ismi açıklanmayan Apple kaynağınıda çok merak ettik.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.