Mobil

iPhone 5 ile beraber hangi bombalar geliyor?

Apple Eylül ayında sadece iPhone 5 tanıtmayacak. İşte diğer bombalar!


Anlaşılan o ki iPhone 5 çıkana kadar her gün bir haberi mutlaka olacak. Şimdi ise yeni iPhone'un yanında diğer ürünlerin haberleri de gelmeye başladı. Son söylentilere göre Apple, yeni bir iPhone 5 ve iPad Mini ile beraber görünümü yenilenmiş bir iPod Touch, daha küçük bir Retina MacBook Pro ve yeni bir iMac üzerinde çalışma yapıyor. Yani Apple birden fazla bomba patlatmayı planlıyor.

Yeni gelen haberlere göre Apple, daha büyük bir ekrana ve alüminyum kasaya sahip olacak yeni bir iPod Touch'ı tanıtmaya hazırlanıyor. Aynı haberler yeni iPod Touch'un, 4 inç'lik bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Şimdiye kadar yapılan söylentiler de yeni nesil iPhone'un da 4 inç'lik bir ekranla geleceği yönündeydi. Cihazın işlemcisinin ise iPhone 4S'deki A5 çipi olacağı iddia ediliyor. Söylenenlere göre cihazın arka tarafının alt kısmında küçük bir delik bulunuyor. Ancak bu deliğin ne işe yaradığı şimdilik belli değil.

1343471033_iphone-ipad-ipod-macbook.jpg
Ayrıca başka bir iddiada Eylül ayında Apple tarafından 13 inç'lik bir Retina ekranlı MacBook Pro, piyasaya sürülecek. Aynı raporlar, bir zamanların gözdesi iMac'in de eylül ayında geri döneceğini söylüyor. Görünüşe bakılırsa Eylül ayı, Apple'ın bomba tanıtımları ile birlikte oldukça dolu dolu geçecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.