Mobil

iPhone 5 yarı fiyatına indi!

iPhone 5 ve iPhone 4S yılbaşı indirimine girdi.

iPhone 5 yarı fiyatına indi!

Amerika'da bulunan elektronik mağazalardan Walmart mağazası, iPhone satış fiyatlarına yaptığı indirim herkesi şoka soktu. Firma önümüzdeki bir ay boyunca 2 yıl anlaşmalı iPhone 5'i 127 dolara, iPhone 4S'i ise 47 dolara kullanıcıyla buluşturuyor.  Anlaşılan o ki mağaza zarara uğramayı gözönünde bulundurarak iPhone'ları elden çıkaracak.

Walmart'ın bu fiyattan iPhone satması Apple'ı zarar ettirecek ve Apple'ın fiyat politikasının sabit olduğunu da biliyoruz.  Zarar olacak gibi görünse de aslında bu bir şirketin farklı bir pazarlama politikası. Walmart, yılbaşı öncesi teknoloji tutkunlarını mağazalarına çekmeye çalışıyor ve bunun içinde dünyanın en ünlü cihazı iPhone 5'i kullanıyor.

1355755520_iste-iphone-5-fotograflari3.png.jpg

Aslında normalde Amerika'da iPhone 5, 2 yıl kontratlı olarak 200 dolara ve iPhone 4S aynı şekilde 90 dolardan alınabiliyor. Büyük ihtimalle Türkiye'de de buna benzer indirimler yapılacaktır ama bu indirimin iPhone 5'te yapılacağını düşünmüyoruz. Ülkemizde de özellikle dizüstü bilgisayarlara indirimler yapılmaya başlandı.

Yorumlar
kovboy
acizlik gostergesi
Cevapla
ugur
iphonenun gerçek değeri bu kadar ancak bizim millet de 2500 tl bayılıp iphone alsın sonra da marifetmiş gibi millete hava atsın
Cevapla
Misafir
dünyanın en ünlü cihazı iphone 5 mis yapmayın yaa artık apple in kendisi bile inanmıyor
Cevapla
abdullah
vayy anasini ya yazik gunah bu ulkede telefona verilen oaraya bizde 2500 lira adamlarda 147 dolar ne diyim bu memlekete
Cevapla
andro
işte haketiyi fiyat aslında bu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.