Mobil

iPhone 5'i iPhone SE sandılar!

Amerika'da yayınlanan "Kimmel Live!" programında sokağa çıkıp iPhone 5'i iPhone SE olarak tanıttılar. İşte halkın tepkileri!


Amerika'da yayınlanan Jimmy Kimmel'ın sunduğu talk show programı Kimmel Live!'ın ekibi eline iki tane iPhone 5'i alarak sokağa çıktı ve halka bu iki iPhone 5'ten birinin iPhone SE olduğunu söyledi. Sokak röportajlarıyla dünya genelinde ilgi çeken program yine ilgi çekmeyi başardı.

Apple'ın geçtiğimiz gün tanıttığı iPhone SE modeli iPhone 5S modeliyle bire bir aynı tasarıma sahip olmasını fırsat bilen Jimmy Kimmel ve ekibi yaptığı sokak röportajında iki tane iPhone 5'i halka verdi ve halka bunlardan hangisinin Apple'ın yeni telefonu iPhone SE olduğunu sordu.

 1458733277_iphone-se-fl.jpg

Halkın verdiği cevaplar ise oldukça dikkat çekti. Röportajdaki hemen hemen herkes her iki cihazın da aynı olduğunu anlayamadı ve soruya yanıt vermeye çalıştı. Hal böyle olunca ortaya oldukça eğlenceli bir video çıktı.

Bu Jimmy Kimmel'ın Apple ile ilgili yaptığı ilk video da değil. Daha önceden Kimmel ve ekibi 20$'lık Casio marka saati almış ve halka bunun Apple Watch olduğunu söylemişti.

Kimmel Live! programında yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.