Mobil

iPhone 5S Haziranda geliyor mu?

Yeni gelen haberler iPhone 5S'in tarihi hakkında bilgiler veriyor.

iPhone 5S Haziranda geliyor mu?

Diğer firmaların gelecek amiral gemilerinde olduğu gibi Apple'ın amiral gemisi iPhone 5S hakkında da iddialar, söylentiler ve tahminler bitmek tükenmek bilmiyor.

Jefferies analisti Peter Misek'e göre iPhone 5S Haziran ayında piyasaya sürülecek. Analiste göre Apple, yıllık düzenleyeceği Worldwide Developers Conference yani WWDC etkinliğini Mart ayında düzenleyecek ve bu etkinlikte iPhone 5S'i tanıtacak.

1360791139_iphone-concept.jpg

Apple'ın iPhone 5 satışları yavaşlıyor ve Apple daha fazla gerilemeden bu duruma bir çare bulmaya çalışıyor. Misek'e göre Apple iPhone 5 ve 5S arasında çok fazla fark olmayacak.

Peter Misek'e göre IPhone 5S, süper HD kamera, daha iyi ekran, daha büyük bir batarya, NFC, Retina ekran ve 128 GB depolama özelliklerine sahip olacak.

Önceki haberimizde Apple'ın güvenilirliğini kaybettiğini yazmıştık. Ancak Apple, iWatch ve Apple TV gibi ürünler ile  pazar payını geri almak için çalışıyor.

Yorumlar
Misafir
bu kasa ile 5s çıkarsa tutmaz istediği özelliği koysun. ıphone 5 çakma telefonlar gibi duruyor...
Cevapla
Misafir
5 beş kuruş etmez 4 s kullanıyorum 5s in güzel sağlam ve özellik farkını bekliyoruz
Cevapla
a
Fazla
Cevapla
Baran
Bu kadar sık telefon çıkararak kendi kendilerini bitirirler ancak, daha 5 i yeni aldı millet, onlar aptal mı ki hemen üstüne yeni model çıkart ayıp, Steve Jobs dan sonra çöküşü devam ediyor apple ın kim ne derse desin
Cevapla
ufh
5 tutmadı S olsaneyazar hani 6 geveliyordunuz bu firma bukadar fazlası olmaz eskidendi o bayram mileti arkasın dankoşturmalar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.