Mobil

iPhone 5S, iPhone 5C vs iPhone 5 karşılaştırma!

iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 5 karşılaştırması haberimizde!

iPhone 5S, iPhone 5C vs iPhone 5 karşılaştırma!

Vietnam sitesi Tinhte.vn orijinal iPhone 5’i, iPhone 5S ve iPhone 5C maketleri ile birlikte görsel olarak karşılaştırdı. Cihazların fiziksel maketleri, plastik muhafaza kılıf ve aksesuar üreticileri tarafından test etmek için kullanılıyor. Göreceğiniz resimlerde Apple’ın fiyat düşürmek için ucuz iPhone modelinde neler yaptığının yanısıra, bu üç cihazın arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları inceleyebilirsiniz.

IPhone 5S mevcut iPhone 5 arasında büyük ölçüde bir fark bulunmuyor. İlk bakışta farklılık olarak sadece küçük bir kamera lensi görünüyor. Daha önceki söylentilerde de yeni iPhone’un kamerasının bir çift LED flaş ile birlikte geleceği belirtilmişti.

Fotoğraflarla birlikte yapılan karşılaştırmalarda üç telefon arasındaki kalınlık farkını da inceleyebilirsiniz. iPhone 5C, üç cihazın arasında en şık bir tasarıma sahip gibi görünüyor. iPhone 5S’in ise iPhone 5’e göre daha ince olması oldukça ilginç. Çünkü orijinal iPhone 5, zaten 7,6mm kalınlığı ile oldukça ince.

Sonraki sayfalarımızda bu üç iPhone modelinin birlikte görüntülendiği karşılaştırmayı inceleyebilirsiniz.


Yorumlar
Misafir
yahu iphone 5 ile 5s arasında cok az fark var yine yapmışlar yapacaklarını.kamerada yine 8 mp . grafikler biraz daha hızlı olacak banane grafiklerden kamerayı biraz düzeltsene video kalitesini düzeltsene yahu ...
Cevapla
Misafir
ya burda gelmis andiroid andiroid diyosunuz arkadaslar kendinizi kandirmayin kullanmadigim cok az telefon var sadece sukadarini soyluyorum note 2 s4 bu cihazlar i ovenler ekranlarinin 500 lira oldugunu bilsin ve suana kadar kullandigim butun samsunglarin o ove ove bitiremedigi telefonlarinin ekranlari kirildi suan s3 kullaniyorum mecbur kaldigimdan ama apple iphone 5 teki kasa sorununu cozerse alicagim tek telefon iphone bunu note 2 s4 ve suan kullandigim s3 ten sonra diyorum kimse kimseyi kandirmasin .
Cevapla
Misafir
adam şarjı yarım gün bile gitmeyen havasından başka hiçbişeyi olmayan telefona 1 saat methiye düzmüş. yok google satarmışta bilgilerimize ulaşırmışta her şeyimizi öğrenirmişte işte miş muş muş. komplo teorisi üretmiş. sanki amerikalılar ve apple şirketi çok güvenilir de. Onların da aynı şeyi yapmadığı ne malum? laf olsun torba dolsun.
Cevapla
Misafir
gakko kayipti nasil gorundu
Cevapla
Misafir
00:40 hakikaten çocuk gibisin.Bak güzel kardeşim Google reklam tabanlı çalışır.Senin gizliliğin artık kalmadı.Google şuan sen ençok neyi oynadığına,internette en çok neye vakit geçirdiğine vs herşeyini pazarlıyor.Buna cevap veremiyorsun gelip bana Apple den memnun değilim laflarını söylüyorsun.Sen demokrasi için varsın.Hepimiz aynı şeyi düşünseydik aramızda demokrasi olmazdı.Senin Apple hakkında kötü deneyim yaşaman tüm İphone kullananların mutsuz olduğu anlamına gelmiyor.Keza şuanda bir araştırma yap en güvenilir cihaz yine iphone çıkar ki Amerikada öyle çıktı.Gençler iphone a güveniyor.Bunun tek çözümü eğer Apple başetmek istiyorsan Apple gibi yıllardır kendini yazılıma adamış bir şirket kendi telefojuna kendi yazılımını kurcaksın.Android laçkalaştı.İstediğin sürümü yükle bu işletim sistemi randıman vermez.Bu konuda şuana kadar nokia ve blackberry i tebrik ediyorum.Ve başarılı olacaklarını düşünüyorum ki oluyorlarda.Kendi işletim sistemin kendi tarzın Coldplay
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.