Mobil

iPhone 5S ve iPhone 5C yine sızdırıldı!

Apple'ın yeni iPhone modellerine ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler geldi.

iPhone 5S ve iPhone 5C yine sızdırıldı!

Apple’ın sonbahar aylarında düzenleyeceği duyuru yaklaştıkça söylenti ve sızıntılarda gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Apple, önümüzdeki aylarda yeni iPhone modellerini tanıtacak. Şirketin iPhone 5S ve plastik kasaya sahip ucuz modeli iPhone 5C’yi bu yıl tanıtması bekleniyor.

Çin sitesi Weibo, iPhone 5’in yanında iPhone 5S ve iPhone 5C olduğunu iddia ettiği resimler yayınladı. Resimlerde görünen cihazlar prototip gibi görünüyor ancak, yinede yeni çıkacak cihazlar hakkında fikir edinmemizi sağlıyor.

Yeni iPhone 5S ve iPhone 5C modellerin daha büyük ekrana sahip olacağı iddia edilmişti ancak görüntüler öyle olmadığını şirketin aynı ekran boyutunda karar verdiğini gösteriyor.

10 Eylül’de tanıtılacak olan iPhone 5S ve iPhone 5C’nin Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor. Bakalım yeni iPhone’lar şimdiye kadar sızdırılan görüntüleri doğrulayacak mı?

Sonrakisayfalarımızda yeni sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.


Yorumlar
Misafir
kumanda gibi upuzun ince bir tasarım kötü görünüyor bence daha çok boyuna gidiyorlar.Biraz daha enine gitmeli :S
Cevapla
Misafir
sıza, sıza eskidi yaw.
Cevapla
Misafir
vallahi billahi nerden siziyorsa bu bikkinlik geldi artik....
Cevapla
ali
C si uygun olursa cok satilir.
Cevapla
Misafir
bu sızdırdı lafları okuyucuları kızdırdı.Sızdırılmasın ya.Sanarsın FBI dan bilgiler çalınıyor.Herkes kafasına göre bir laf atıyor ortaya veya bir resim tüm habercilerde üstüne atlıyor.Sızdırldıyla başlayan haberleri okumayın zaman kaybı.Habercilik anlayışı sırf haber olsun.Gecen bir tane haber gördüm bu kadar olur.Haberin başlığı şu 'arda turan fenere imza attı'.Merak ettim bi bakayım dedim.Meğer fb li bir çocuk ardayı cok seviyor formasına imza atmasını istiyor.Habercilik anlayışı bu işte Coldplay
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.