Mobil

iPhone 5'ten yeni haberler var!

iPhone 5 ile ilgili yeni bilgilieri haberimizde görebilirsiniz.


Yeni nesil iPhone dedikoduları değişti ve yeni haberler geldi. Yeni haberlere göre iPhone 5'te, daha büyük bellek, diğerlerinden farklı yeni kasa ve daha geniş ekran olacağı söyleniyor.

1334217720_2224574865.jpg

Ekran ve Kasa: Topeka Capital Markets analisti Brian White, iPhone 5 hakkında yazdığı raporda, 4 inç ekrana ve şık bir kasaya sahip olacağını söyledi. White raporunda, iPhone 5'in aynı zamanda 4G özelliğine sahip olacağını bildirdi.

Büyük Lansman: Analist White raporunda, iPhone 5'in lansman tarihinin Ağustos veya Eylül ayında olacağını ve iPhone'un uçuk fiyat olması nedeni ile Apple'ın hisse değerinin 1001 doları görebileceğini vurguladı.

A5X yongası ve bellek: 9to5Mac sitesinin haberine göre yeni nesil iPhone'un tasarımının diğer iPhone'lar 4 ve 4S'ye göre daha farklı bir tasarıma sahip olacağı ama Apple'ın yeni cihazdaki hataları bu kasalarda test ettiği yönünde.

Apple merkezli bir kaynağa göre iPhone 5'te yeni nesil iPad'da kullanılan A5X işlemcinin bir türevi kullanılacak. Ayrıca iPad 3 gbi iPhone 5'in 1 GB bellek olacağı da gelen haberlerin içinde.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.